Dekorace

Zobrazení:
Vyprodáno

Mechový obraz Dva mechy a Obsidián 15x20cm

799 Kč

Mechový obrázek je ideální bio dekorací, která zaujme na první pohled. Jeho překrásný ekologický design ve Vás probudí atmosféru klidu a míru. Je originální především jeho přírodní charakter, který působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Nádherná kombinace přírodního mechu a drahého kamene vytváří souznění ve spojitosti s přírodou. Obsidiá..

Vyprodáno

Mechový obraz Dva mechy a růžový Achát 42x32cm

2 199 Kč

Tato ekologická dekorace okamžitě rozzáří každý interiér a stane se jeho dominantou. Díky jeho bio přírodnímu charakteru působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Design živého mechu naplní prostor krásou a klidem přírody. Kombinace mechů a achátového plátku působí harmonicky a originálně. Achát je kamenem fantazie a rozvíjí kreativitu. Jedná se ..

Vyprodáno

Mechový obraz Dva mechy a stříbrný rám 15x20cm

699 Kč

Přírodní mechový obrázek je ideálním doplňkem moderního interiéru. Ihned rozjasní prostor a stane se jeho jedinečným prvkem, který zaujme na první pohled. Ekologický mechový design podporuje pozitivní přístup a klid a vytváří rovnováhu ve spojení člověka s přírodou. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergenní Stálobarevnost až 10 let Nepotřeb..

Vyprodáno

Mechový obraz Kopečkový mech 15x21cm

799 Kč

Tento mechový obraz se stane krásným nepostradatelným prvkem ve Vašem interiéru. Vyniká především jeho přírodní charakter, který působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Tato ekologická dekorace je nádherným doplňkem, který rozzáří každý prostor a dodá mu atmosféru klidu a míru. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergenní Stálobarevnost až 10 let..

Vyprodáno

Mechový obraz Kopečkový mech 16x22cm

899 Kč

Tento mechový obraz se stane krásným nepostradatelným prvkem ve Vašem interiéru. Ihned rozjasní prostor a stane se jedinečným prvkem v prostoru, který zaujme na první pohled. Díky jeho bio přírodnímu charakteru působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Ekologický mechový design podporuje pozitivní přístup a klid a vytváří rovnováhu ve spojení člov..

Vyprodáno

Mechový obraz Kopečkový mech 17x12cm

699 Kč

Tento mechový obraz se stane krásným nepostradatelným prvkem ve Vašem interiéru. Design živého mechu naplní prostor krásou a klidem přírody. Originální vzhled obrazu zaujme na první pohled a rozjasní celý prostor. Vyniká především jeho přírodní charakter, který působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Obraz navodí atmosféru klidu a míru a posílí ..

Vyprodáno

Mechový obraz Mech s kapradím 10x15cm

759 Kč

Tento jedinečný mechový obrázek zaujme na první pohled v každém prostoru. Nádherná kombinace mechů a kapradí v nadčasovém tvarovaném rámu působí harmonicky a originálně. Obraz rozjasní interiér a jeho ekologický design Vám přinese klid a pozitivní přístup. Přírodní prvek v interiéru vytváří rovnováhu ve spojení člověka s přírodou. V..

Vyprodáno

Mechový obraz Sobí mech 13x18cm

799 Kč

Mechový obraz se stane nádherným nepostradatelným doplňkem Vašeho interiéru. Díky jeho bio přírodnímu charakteru působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Design živého mechu naplní prostor krásou a klidem přírody. Tato ekologická dekorace okamžitě rozzáří každý interiér a stane se jeho dominantou. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergenní Stálo..

Vyprodáno

Mechový obraz Sobí mech a dřeviny 15x20cm

799 Kč

Mechový obrázek je ideální bio dekorací, která zaujme na první pohled. Jeho překrásný ekologický design ve Vás probudí atmosféru klidu a míru. Vyniká především jeho přírodní charakter, který působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Harmonické spojení mechu a dřevin nádherně doplní a rozzáří každý interiér. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialerg..

Vyprodáno

Mechový obraz Tři mechy 42x32cm

1 999 Kč

Tato ekologická dekorace okamžitě rozzáří každý interiér a stane se jeho dominantou. Vyniká především jeho přírodní charakter, který působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Tento harmonický mechový obraz rozzáří každý prostor a dodá mu atmosféru klidu a míru. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergenní Stálobarevnost až 10 let Nepotřebuje svě..

Vyprodáno

Mechový obraz Tři mechy a Achát 42x32cm

2 199 Kč

Tato ekologická dekorace okamžitě rozzáří každý interiér a stane se jeho dominantou. Rozjasní prostor, ve kterém je umístěn a stane se jeho jedinečným prvkem. Zaujme na první pohled. Díky jeho bio přírodnímu charakteru působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Ekologický mechový design podporuje pozitivní přístup a klid a vytváří rovnováhu ve spoj..

Vyprodáno

Mechový obraz Tři mechy a dřevěný rám 17x22cm

899 Kč

Nádherný stylový obraz s přírodním charakterem mechu se stane neodolatelným doplňkem každého interiéru. Design živého mechu na první pohled rozzáří místnost. Mechy a kombinace dřevěného rámu s kovovým stojánkem působí harmonicky a originálně. Ekologický obraz v prostoru působí dominantně a vyplní místnost krásou a klidem přírody. Dík..

Vyprodáno

Mechový obraz Tři mechy a dřeviny 15x20cm

799 Kč

Tento mechový obraz se stane krásným nepostradatelným prvkem ve Vašem interiéru. Vyniká především jeho přírodní charakter, který působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Tato ekologická dekorace je nádherným doplňkem, který rozzáří každý prostor a dodá mu atmosféru klidu a míru. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergenní Stálobarevnost až 10 let..

Vyprodáno

Mechový obraz Tři mechy a Fluorit 15x20cm

899 Kč

Tento harmonický mechový obraz je nádherným doplňkem do každého interiéru. Dekorace vyniká především jejím přírodním charakterem, který působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Jedinečná kombinace mechů a drahého kamene přináší klid a rovnováhu ve spojení s přírodou. Fluorit je kamenem, který zlepšuje koncentraci, pozornost a zručnost. Podp..

Vyprodáno

Mechový obraz Tři mechy Achát 17x12cm

799 Kč

Tento nádherný mechový obrázek ihned rozjasní Váš interiér a stane se jedinečným prvkem v prostoru, který zaujme na první pohled. Díky jeho bio přírodnímu charakteru působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Ekologický mechový design podporuje pozitivní přístup a klid a vytváří rovnováhu ve spojení člověka s přírodou. Achát je kamenem fantaz..

Vyprodáno

Mechový obraz Tři mechy Ametyst 42x32cm

2 199 Kč

Tato krásná přírodní dekorace vynikne v každém interiéru a stane se jeho dominantou. Obraz v ekologické kombinaci mechu a kamene působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Design živého mechu naplní prostor krásou a klidem přírody. Kámen Ametyst je jedinečný svými fialovými odstíny. Přírodní neopracovaný kámen podporuje soustředění a zah..

Vyprodáno

Mechový obraz Tři mechy černý rám 42x32cm

2 199 Kč

Tato krásná přírodní dekorace vynikne v každém interiéru a stane se jeho dominantou. Díky její bio přírodnímu charakteru působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Design živého mechu naplní prostor krásou a klidem přírody. Originální vzhled obrazu, zaujme na první pohled a rozjasní celý prostor. Vlastnosti: Bezúdržbový Antialergenní Stá..

Vyprodáno

Mechový obraz Tři mechy Citrín 32x42cm

2 199 Kč

Harmonický mechový obraz rozzáří každý prostor a dodá mu atmosféru klidu a míru. Tato vyjímečná bio dekorace se stane dominantou interiéru. Vyniká především jeho přírodní charakter, který působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Kombinace jednoduchého rámu, mechu a drahého kamene působí vyváženým a originálním dojmem. Citrín je v přírodě ve..

Vyprodáno

Mechový obraz Tři mechy Fluorit 15x20cm

799 Kč

Tento harmonický mechový obraz je nádherným doplňkem do každého interiéru. Obraz ekologické kompozice působí pozitivně na lidskou mysl i zdraví. Jedinečná kombinace mechů a drahých kamenů přinese klid a rovnováhu ve spojení s přírodou. Fluorit je kamenem, který zlepšuje koncentraci, pozornost a zručnost. Podporuje sebedůvěru a pomáhá při učen..

Vyprodáno

Mechový obraz Tři mechy Fluorit 42x32cm

2 199 Kč

Tento harmonický mechový obraz je nádherným doplňkem do každého interiéru. Jedinečná kombinace mechů a drahých kamenů přinese klid a rovnováhu ve spojení s přírodou. Ekologická dekorace se na první pohled stane dominantou místnosti, rozjasní prostor a podpoří pozitivní přístup. Fluorit je kamenem, který zlepšuje koncentraci, pozornost a zručn..

Vyprodáno

Měřítko vzrůstu srnka - růžová

599 Kč

Půvabná srnka s růžovými květy z kolekce Tajemná zahrada, nádherný doplněk do dětského pokoje. Unikátní měřítko vzrůstu ve formě samolepky, kterou lze přilepit kdekoliv.Měřítka jsou navržena tak, aby dokonale harmonizovala s ostatními produkty této kolekce. Spojením různých produktů vytvoříte jedinečné místo pro vaše dítě.Originální produkt, který ..

Vyprodáno

Samolepka na zeď králíček - růžový

799 Kč

Roztomilý králíček z kolekce tajemná zahrada, oblíbená samolepka s motivem lesních zvířátek. Velmi oblíbená a jednoduchá dekorace.Originální produkt, který je natištěn na kvalitní fólii chráněnou matný laminátem, který chrání před poškrábáním, vyrobený se zaměřením na detail. Snadná aplikace - fólie je hrubší a snáze se nanáší na stěnu.POZOR - Samo..

Vyprodáno

Samolepka na zed Baletka - růžová

799 Kč

Samolepka na zeď Baletka v krásné růžové tylové sukýnce, pro každou holčičku, která sní o kariéře baletky.Originální produkt, který je natištěn na kvalitní fólii chráněnou matný laminátem, který chrání před poškrábáním, vyrobený se zaměřením na detail. Snadná aplikace - fólie je hrubší a snáze se nanáší na stěnu.POZOR - Samolepky můžou mít různou p..

Vyprodáno

Samolepka na zeď Princezna - růžová

799 Kč

Být princeznou v růžových šatech je snem každé holčičky. Plesové šaty, korunka se nejednou objevily ve snech našich dětí. Naše samolepka princezna pomůže realizovat sny a změní interier dětského pokoje.Originální produkt, který je natištěn na kvalitní fólii chráněnou matný laminátem, který chrání před poškrábáním, vyrobený se zaměřením na detail.PO..

Vyprodáno

Samolepka na zeď sovička - růžová

799 Kč

Hledáte originální dekoraci do dětského pokoje ? Samolepka na zeď sovička v růžovém provedení s květinovými motivy ozdobí každý dětský pokojíček.Originální produkt, který je natištěn na kvalitní fólii chráněnou matný laminátem, který chrání před poškrábáním, vyrobený se zaměřením na detail. Snadná aplikace - fólie je hrubší a snáze se nanáší na stě..

Vyprodáno

Samolepka na zeď srnka - růžová

799 Kč

Velmi oblíbený motiv se zvířátky z kolekce Tajemná zahrada s květinovým motivem v oblíbené růžové. Krásná, jednoduchá dekorace do dětského pokoje.Originální produkt, který je natištěn na kvalitní fólii vysoké jakosti, chráněnou matný laminátem, který chrání před poškrábáním, vyrobený se zaměřením na detail. Snadná aplikace - fólie je hrubší a snáze..

Zobrazuji 1 až 26 z 26 (celkem stran 1)