Dětská matrace Classic - Baby - Kokos 120x60 cm

Dětská matrace Classic - Baby - Kokos 120x60 cm

899 Kč
Cena netto: 21%: 743 Kč
Kod produktu: DMFS0276
Rozměr matrace 120x60cm
Dostępność: 7 ks w magazynie

Popis produktu


Dětská matrace s certifikovanou pěnou vyztužená kokosovou vrstvou vytváří ideální podklad pro děti v postýlce. Jádro matrace tvořené PUR pěnou zabezpečuje vzdušnost.

Spodní část matrace je tvořena z lisovaného kokosového vlákna. Kokosová vlákna jsou odolná proti vlhkosti, bakteriím a houbám zároveň pohlcují pot a vlhkost.

Dětská matrace Classic - baby je oboustranná, střeně tvrdá, vzdušná se snímatelným potahem na zip. Prodyšný potah z pleteniny je jemný a příjemný k pokožce vašeho dítěte. Lze ho vyprat, a tak vaše dítě bude spát v hygienicky čistém prostředí.

Matrace je vyrobena z nejkvalitnější matracové pěny, která umožňuje tělu dostat se do správné polohy během spánku. Matrace je vybavena speciálně vyvinutým systémem, která chrání dítě před nechtěným nárazem do rámu postýlky. Díky použitému systému, je zde zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu uvnitř matrace, což zabraňuje usazování prachu a rozmnožování roztočů. Jemné polstrování matrace je vhodné zejména pro rozvíjející se páteř dítěte.

Matrace má Certifikát Oeko-Tex Standard 100


Vlastnosti

- zdravotně nezávadná

- nosnost 50 Kg

- tuhost středně měkká 2/5


Materiál

- lisované kokosové vlákno

- PUR pěna

- potah snímatelný 62% bavlna, 38% polyester, pratelný na 40°C


Balení

- role - nutno rozbalit po doručení


Rozměry

- výška matrace 8,5 cm

- rozměr matrace 120 x 60 cm