Dětská taštičková matrace Latex - Baby - 120x60cm

Dětská taštičková matrace Latex - Baby - 120x60cm

2 299 Kč
Bez DPH 21%: 1 900 Kč
Kód výrobku: DMFS0281
Rozměr matrace 120x60 cm
Dostupnost: Vyprodáno
Produkt je dočasně vyprodán.

Popis produktu

Dětská taštičková matrace Latex - Baby - 120 x 60 cm


Mezi velmi kvalitním matrace řadíme luxusní dětskou taštičkovou matraci Latex Prestige Baby. Díky svému složení latexu, pur pěny a taštičkových pružin vytváří komfortní místo pro spaní Vašich dětí.

Matrace je vyrobena z nejkvalitnější matracové pěny, která umožňuje tělu dostat se do správné polohy během spánku. Taštičkové pružiny zajišťují pružnost matrace, to nám zaručuje lepší přizpůsobí matrace tvaru těla. Matrace je vybavena speciálně vyvinutým systémem, která chrání dítě před nechtěným nárazem do rámu postýlky. Díky použitému systému, je zde zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu uvnitř matrace, což zabraňuje usazování prachu a rozmnožování roztočů. Jemné polstrování matrace je vhodné zejména pro rozvíjející se páteř dítěte.

Druhá strana matrace je vyrobena z latexové pěny, která je rozdělena do tři zón tvrdosti. Optimální tvrdost je v místech, kde je tlak vyvinutý tělem dítěte.

Latex zabraňuje hromadění prachu a rozmnožování roztočů, bakterii a hub, je skvělý pro alergiky. Speciální otvory v konstrukci pěny zabezpečují přívod vzduchu a odvádějí přebytečnou vlhkost.

Dětská matrace Latex Clasic - baby je oboustranná, střeně tvrdá, vzdušná se snímatelným potahem na zip. Prodyšný potah z pleteniny je jemný a příjemný k pokožce vašeho dítěte. Lze ho vyprat, a tak vaše dítě bude spát v hygienicky čistém prostředí.

Matrace má Certifikát Oeko-Tex Standard 100


Vlastnosti

- zdravotně nezávadná

- nosnost 60 Kg

- tuhost středně měkká 2/5


Materiál

- Latex, PUR pěna, taštičkové pružiny

- potah snímatelný 62% bavlna, 38% polyester, pratelný na 40°C


Rozměry

- výška matrace 16,5 cm

- rozměr matrace 120 x 60 cm