Dětská taštičková matrace Prestige - Baby - 120x60cm

Dětská taštičková matrace Prestige - Baby - 120x60cm

1 349 Kč
Cena bez DPH: 21%: 1 115 Kč
Kód výrobku: DMFS0277
Rozměr matrace 120x60cm
Dostupnost: 1-3 týdny

Popis produktu

Jelikož dítě tráví v postýlce spoustu času, je důležité vybrat kvalitní matraci. Dětská tašťičková matrace Prestige Baby, která je velmi odolná je možno ji používat dlouhou dobu. Jádro je tvořeno taštičkovými pružinami v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Navržena tak aby poskytly správnou podporu páteře.

Dětská matrace Classic - baby je oboustranná, střeně tvrdá, vzdušná se snímatelným potahem na zip. Prodyšný potah z pleteniny je jemný a příjemný k pokožce vašeho dítěte. Lze ho vyprat, a tak vaše dítě bude spát v hygienicky čistém prostředí.

Matrace je vyrobena z nejkvalitnější matracové pěny, která umožňuje tělu dostat se do správné polohy během spánku. Taštičkové pružiny zajišťují pružnost matrace, to nám zaručuje lepší přizpůsobí matrace tvaru těla. Matrace je vybavena speciálně vyvinutým systémem, která chrání dítě před nechtěným nárazem do rámu postýlky. Díky použitému systému, je zde zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu uvnitř matrace, což zabraňuje usazování prachu a rozmnožování roztočů. Jemné polstrování matrace je vhodné zejména pro rozvíjející se páteř dítěte.

Matrace má Certifikát Oeko-Tex Standard 100


Vlastnosti

- zdravotně nezávadná

- nosnost 60 Kg

- tuhost středně měkká 2/5


Materiál

- PUR pěna + taštičkové pružiny

- potah snímatelný 62% bavlna, 38% polyester, pratelný na 40°C


Rozměry

- výška matrace 16 cm

- rozměr matrace 120 x 60 cm