Dětské postele

Kvalitní spánek je pro dítě ještě důležitější než pro dospělého. Pokud si nemůžeme dobře odpočinout, nejsme výkonní, což se projevuje i na dětech. Těm sice nehrozí stres v pracovním životě, špatné spaní jim však kazí soustředění ve škole.

Zobrazení:
Vyprodáno

Dětská postel Cars

2 599 Kč

Dětská postel s oblíbeným Bleskem McQueenem, kterého milují všichni kluci, je krásný doplňkem do dětského pokojíčku. Postel je nízká, dostupná pro všechny děti. Zároveň pomáhá malým dětem udělat první krok od postýlky k větší posteli.Vlastnostisilný ocelový rám zaručuje bezpečnost dětíboční kryty, předcházejí pádům s postele nosnost do 25 kilogra..

Vyprodáno

Dětská postel Frozen

2 599 Kč

Jak usnadnit dětem přechod z postýlky do větší postele? Ideálním řeším je dětská postel Frozen z řady oblíbeného dětského Disney nábytku. Postýlka je velmi pohodlná, má příjemnou výšku, je vybavena postranními zábranami, které zabrání pádu z postýlky.Vlastnostisilný ocelový rám zaručuje bezpečnost dětíboční kryty předcházejí pádům z postelenosnost ..

Vyprodáno

Dětská postel Myška Minnie

2 599 Kč

Dětská postel s motive oblíbené Myšky Minnie v krásném barevném designu, usnadní přechod z postýlky do větší postele. Postýlka je velmi pohodlná, má příjemnou výšku, je vybavena postranními zábranami, které zabrání pádu z postýlky.Vlastnostisilný ocelový rám zaručuje bezpečnost dětíboční kryty předcházejí pádům z postelenosnost do 25 kilogramůvhodn..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)

Současně mu ale volbou postele zásadně ovlivňujeme i jeho růst. Vyvíjející se organismus má značné nároky na odpočinek. Dbát bychom tak měli na některá podstatná pravidla ergonomie a zdravého spánku. Zásadně bychom tak malým dětem měli pořídit odděleně vhodnou matraci a zároveň rám postele.

Dětské postýlky mívají klasické rozměry 120 x 60 cm nebo 140 x 70 cm. Postel vydrží dětem od narození do zhruba 3 nebo 6 let, pokud ji lze rozložit na válendu. Podstatná je stabilní konstrukce, striktně zdravotně nezávadné materiály a absence jakýchkoli ostrých hran či mezer, kam by mohlo dítě strčit prsty. Klasická postel pak má velikost 90 x 200 cm. Řešením do malých pokojíčků mohou být i patrové postele.