Houpačky

Zobrazení:
Skladem

Dětská plastová houpačka červená

149 Kč

Jednoduchá dětská plastová houpačka s rovným sedátkem na zavěšení na zahradu, terasu nebo doma.Vlastnosti jednoduchásnadné zavěšenínosnost do 50kgnastavitelné závěsné provazy s oky pro snadnější upevnění Materiálplast Rozměry43 x 17 x 6 cm..

Vyprodáno

Dětská houpačka se stolečkem Panda

569 Kč

Krásná dětská plastová houpačka s roztomilým zvířátkem na zavěšení. Vhodná na zahradu, terasu nebo ji můžete zavěsit doma. Vlastnosti jednoduchásnadné zavěšenínosnost do 50kgzávěsné provazy s oky pro snadnější upevnění Materiálplast Rozměry42 X 41 X 55 cm..

Vyprodáno

Dětská plastová houpačka Labuť

499 Kč

Nádherná dětská bílá houpačka ve tvaru labutě. Vhodná na zahradu, terasu nebo ji můžete zavěsit doma. Vlastnosti jednoduchásnadné zavěšenínosnost do 50kgzávěsné provazy s oky pro snadnější upevnění Materiálplast Rozměry42 X 41 X 55 cm..

Vyprodáno

Dětská plastová houpačka modrá

149 Kč

Jednoduchá dětská plastová houpačka s rovným sedátkem na zavěšení na zahradu, terasu nebo doma v pokojíčku.Vlastnosti jednoduchásnadné zavěšenínosnost do 50kgnastavitelné závěsné provazy s oky pro snadnější upevnění Materiálplast Rozměry43 x 17 x 6 cm..

Vyprodáno

Dětská plastová houpačka se stolečkem Žabka

539 Kč

Dětská plastová houpačka s veselou žabkou potěší všechny děti. Vhodná na zahradu, terasu nebo ji můžete zavěsit doma. Vlastnosti jednoduchásnadné zavěšenínosnost do 50kgzávěsné provazy s oky pro snadnější upevnění Materiálplast Rozměry42 X 41 X 55 cm..

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)