Koberce

Holá podlaha je z pohledu mnoha lidí studená a neútulná. Řešením je koberec. Koberce jsou velice příjemné, měkké na došlap a dokáží každému interiéru vtisknout punc skutečného domova, kde se cítíme dobře. Pokud nechcete z důvodu údržby koberec do celého prostoru, zvolte alespoň kusový.

Zobrazení:
Skladem

Dětský koberec Starwalk - růžová 120x180cm

2 399 Kč

Designový koberec německé firmy Livone v růžové s kombinací malých i velkých hvězdiček nádherně ozdobí dětský pokojíček.Koberec je příjemný na dotek, praktický, snadno se udržuje. Vytváří útulné místo na hraní i lenošení.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100Vlastnosti- vhodný pro podlahové vytápění- snadná údržbaMateriál-100% polypropylenová ..

Vyprodáno

Dětský koberec hvězdy - růžová-bílá 100x160cm

1 599 Kč

Jeden z nejoblíbenějších koberců německé firmy Livone s motivem hvězd. Skvěle harmonizuje s moderním interiérem dětského pokoje.Je příjemný na dotek, praktický, snadno se udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100Vlastnosti- vhodný pro podlahové vytápění- snadná údržbaMateriálvlákna -100% polypropylenová velurová přízespodní strana - 70%ju..

Vyprodáno

Dětský koberec milujeme hvězdy - růžový 140x190cm

2 649 Kč

Moderní koberec německé firmy Livone. Navržen tak, aby odpovídal modním trendům, příjemný na dotek, snadno se udržuje, praktický. Ideální k hraní a lenošení na podlaze.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100Vlastnosti- vhodný pro podlahové vytápění- snadná údržba- tkaný- protiskluzovýMateriál100% polyesterRozměry- hmotnost 1,450 g /m2- výška vl..

Vyprodáno

Dětský koberec milujeme měsíc - růžový 100x160cm

1 599 Kč

Luxusní koberec německé firmy Livone s textem, zajistí našim dětem teplý a měkký podklad, zároveň zútulní, oživí každý pokojíček. Koberec je příjemný na dotek, praktický, snadno se udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100Vlastnosti- vhodný pro podlahové vytápění- snadná údržba- tkaný- protiskluzovýMateriál100% polyesterRozměry- hmotnost ..

Vyprodáno

Dětský koberec milujeme měsíc - šedý 100x160cm

1 749 Kč

Všechny děti si rády hrají nebo jen tak lenoší na podlaze.Luxusní koberec německé firmy Livone v modní šedé s textem zajistí našim dětem při hře teplý a měkký podklad zároveň zútulní, oživí každý pokojíček. Příjemný na dotek, praktický, snadno se udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100Vlastnosti- vhodný pro podlahové vytápění- snadná úd..

Vyprodáno

Dětský koberec hvězda - růžová/bílá 160cm

2 499 Kč

Jak zútulnit dětský pokojíček a zároveň vytvořit příjemné místo na hraní a relaxaci ? Řešení nabízí dětský koberec německé firmy Livone. Praktický doplněk interiéru dětského pokoje je příjemný, snadno se udržuje. Změkčí jinak tvrdou podlahu, zateplí ji, ale také tlumí hluk. VKoberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100Vlastnosti- vhodný pro podlahov..

Vyprodáno

Dětský koberec hvězda - šedá/růžová 160cm

2 449 Kč

Šedý kulatý koberec německé firmy Linove s velkou růžovou hvězdou dokonale ladí k modernímu interiéru nejen dětského pokoje.Je příjemný, snadno se udržuje. Změkčí jinak tvrdou podlahu, zateplí ji, ale také tlumí hluk.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100Vlastnosti- vhodný pro podlahové vytápění- snadná údržbaMateriálvlákna -100% polypropyleno..

Vyprodáno

Dětský koberec hvězdy - šedá-bílá 100x160cm

1 799 Kč

Okouzlujíc, velmi oblíbený koberec německé firmy Livone s hvězdičkami, které podtrhují design tohoto koberce. V kombinaci s šedou harmonizuje s moderním interiérem, praktický, příjemný na dotyk, snadno se udržuje.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100Vlastnosti- vhodný pro podlahové vytápění- snadná údržbaMateriálvlákna -100% polypropylenová v..

Vyprodáno

Dětský koberec puntíky 120x180cm

2 249 Kč

Nádherný dětský koberec německé firmy Livone v kombinaci šedé, růžové s bílými puntíky patří mezi velmi populární koberce této značky. Koberec je velmi příjemný na dotek, snadno se udržuje a skvěle se kombinuje s ostatním dětským nábytkem.Koberec má Certifikát Oeko-Tex Standard 100Vlastnosti- vhodný pro podlahové vytápění- snadná údržbaMateriál-100..

Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)

Svoje opodstatnění mají tyto doplňky zejména v domácnosti s malými dětmi. Ty jsou totiž prakticky neustále na zemi, ať už se ti nejmenší začínají plazit nebo si na podlaze v pokojíčku soustředěně hrají. Pokud bydlíte v panelákovém bytě, velmi vděční vám zvlášť za koupi koberce do pokojíčku budou i sousedé. Jakákoli měkká podlahová krytina totiž dokáže účinně tlumit hluk.

I do dětského pokoje to má podstatnou výhodu. Až odrůstající dítě omrzí motiv panenek a autíček, koberec snadno sbalíte a ponecháte původní podlahu. Nemusíte přitom složitě vystěhovávat celý pokoj s veškerým nábytkem. Samozřejmě můžete dětský koberec nahradit i za minimalističtější kus, který si starší dítě samo vybere.