Povlaky

Povlaky na polštáře můžete pořídit v nepřeberné kombinaci různých barev, vzorů i materiálů. Polštářkům vtisknete podobu podle aktuální nálady. Stačí si zvolit správný rozměr. Případně se samozřejmě nebát jehly a nůžek a větší povlak si doupravit k obrazu svému.

Zobrazení:
Vyprodáno

Dětský povlak na polštář Bořek Stavitel 40x40 cm

59 Kč

Povlak na dětský polštářek s oblíbeným pohádkovým motivem. Povlak je vyroben z kvalitní bavlny, příjemný na dotyk, s kvalitním oboustranným potiskem, který je z každé strany jiný, v sytých barvách se zapínáním na zip.před prvním použitím jednou vypertedoporučená prací teplota do 40°Materiál100% bavlnaRozměry40x40 cm..

Vyprodáno

Dětský povlak na polštář Cars 40x40 cm

59 Kč

Dětský povlak na polštářek s motivem Cars potěší všechny kluky. Povlak je vyroben z kvalitní bavlny, příjemný na dotyk, s kvalitním oboustranným potiskem, který je z každé strany jiný, v sytých barvách se zapínáním na zip.před prvním použitím jednou vypertedoporučená prací teplota do 40°Materiál100% bavlnaRozměry40x40 cm..

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)

Mají-li děti své plyšové hračky, nám dospělým zůstává láska k něčemu měkkému a hebkému v podobě polštářků. Roztomilý bytový doplněk nemůže chybět v mnoha domácnostech, ať už na posteli, křesle či na pohovce. Jsou barevné, vzorované, elegantní, romantické nebo odvážně barevné. Všechny jsou bezpochyby krásné a skvěle oživí například okoukanou pohovku. Najednou se nám ale už nelíbí nebo nehodí do celkového stylu bydlení. Co teď? Jednoduše je povlékněte do nového. Za pár korun dostane váš domov nový styl.

Pro snadné převlečení jsou potahy dnes již opatřeny většinou všitým zipem. To má výhodu i tehdy, když se vám či vašim dětem podaří polštářek třeba polít. Potah snadno sundáte a vyperete.