Přikrývky

Milujete ten pocit, když se můžete schoulit do hřejivé náruče vaší přikrývky? Jenomže je moc krátká a na vás táhne. Vlastně je vám příliš horko. Nebo v ložnici drkotáte zuby a trpíte zimou. Je vám podobný scénář povědomý? Výběr přikrývky bychom neměli podcenit.

Zobrazení:
Vyprodáno

Komplet přikrývka a polštář 135x100 cm

399 Kč

Kvalitni set přikrývky a polštáře, která je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů. Díky speciální výplni holofild, se přikrývka a polštář perfektně přizpůsobí a tedy nedochází k jejich deformaci. Překvapí Vás svou měkkostí a nadýchaností.doporučená prací teplota 60°CMateriál100% polyester 100% mikrovlákno Rozměry135x100 cm40x60 cm..

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Trh je velmi rozsáhlý a vyznat se v jednotlivých produktech může být poměrně náročné. Především bychom si měli uvážit své „spací“ zvyklosti. Máme chladnější ložnici a nijak nám to nevadí? Nebo spíše patříme mezi typy, kterým se líbí usínání v teple?

Na přikrývce samotné je nejdůležitější její materiál. Ten rozhoduje o tom, jestli nám pod ní bude teplo či zima. Obecně si můžeme rozdělit materiály na přírodní a umělé. Ty přírodní zastupuje například známé peří. Do skupiny materiálů umělých patří duté vlákno. Řada lidí svůj výběr řeší tak, že má dvě přikrývky – na letní i zimní sezónu jinou. Údržby se bát nemusíte, dokonce i peří lze standardně vyprat.