Samolepky na zeď

Zobrazení:
Vyprodáno

Samolepka na zeď králíček - růžový

799 Kč

Roztomilý králíček z kolekce tajemná zahrada, oblíbená samolepka s motivem lesních zvířátek. Velmi oblíbená a jednoduchá dekorace.Originální produkt, který je natištěn na kvalitní fólii chráněnou matný laminátem, který chrání před poškrábáním, vyrobený se zaměřením na detail. Snadná aplikace - fólie je hrubší a snáze se nanáší na stěnu.POZOR - Samo..

Vyprodáno

Samolepka na zed Baletka - růžová

799 Kč

Samolepka na zeď Baletka v krásné růžové tylové sukýnce, pro každou holčičku, která sní o kariéře baletky.Originální produkt, který je natištěn na kvalitní fólii chráněnou matný laminátem, který chrání před poškrábáním, vyrobený se zaměřením na detail. Snadná aplikace - fólie je hrubší a snáze se nanáší na stěnu.POZOR - Samolepky můžou mít různou p..

Vyprodáno

Samolepka na zeď Princezna - růžová

799 Kč

Být princeznou v růžových šatech je snem každé holčičky. Plesové šaty, korunka se nejednou objevily ve snech našich dětí. Naše samolepka princezna pomůže realizovat sny a změní interier dětského pokoje.Originální produkt, který je natištěn na kvalitní fólii chráněnou matný laminátem, který chrání před poškrábáním, vyrobený se zaměřením na detail.PO..

Vyprodáno

Samolepka na zeď sovička - růžová

799 Kč

Hledáte originální dekoraci do dětského pokoje ? Samolepka na zeď sovička v růžovém provedení s květinovými motivy ozdobí každý dětský pokojíček.Originální produkt, který je natištěn na kvalitní fólii chráněnou matný laminátem, který chrání před poškrábáním, vyrobený se zaměřením na detail. Snadná aplikace - fólie je hrubší a snáze se nanáší na stě..

Vyprodáno

Samolepka na zeď srnka - růžová

799 Kč

Velmi oblíbený motiv se zvířátky z kolekce Tajemná zahrada s květinovým motivem v oblíbené růžové. Krásná, jednoduchá dekorace do dětského pokoje.Originální produkt, který je natištěn na kvalitní fólii vysoké jakosti, chráněnou matný laminátem, který chrání před poškrábáním, vyrobený se zaměřením na detail. Snadná aplikace - fólie je hrubší a snáze..

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)