Diamantový meč Minecraft 45 cm pěnový

Diamantový meč Minecraft 45 cm pěnový

349 Kč
Bez DPH 21%: 288 Kč
Kód výrobku: OPBH1524
EAN 0769503873107
Motiv Minecraft
Dostupnost: Vyprodáno
Produkt je dočasně vyprodán.

Popis produktu

Vytvořte si vlastní dobrodružství v reálném světě Minecraftu s naším diamantovým mečem. Meč je dlouhý 45 cm a je vyroben z odolné a tvrdší pěny, což z něj činí bezpečný nástroj pro hráče všech věkových kategorií.

Diamantový meč v Minecraftu patří mezi nejsilnější a nejefektivnější zbraně v hře. Vyrábí se z diamantů, což je nejcennější a nejtvrdší materiál v Minecraftu. Má charakteristický modrý lesk a vypadá elegantně a prestižně. Nabízí jednu z nejvyšších útočných sil ve hře, má vyšší životnost než meče vyrobené z nižších materiálů a je symbolem síly a pokročilosti ve světě Minecraftu.
Diamantový meč je přesnou replikou oblíbeného herního předmětu, ať už jste fanouškem Minecraftu nebo hledáte originální a bezpečnou hračku pro svého malého dobrodruha. Materiál zajišťuje, že meč je dostatečně měkký, aby byl bezpečný při hrách, ale zároveň dostatečně pevný, aby vydržel dlouhé hodiny zábavy.
Díky svému realistickému designu a bezpečné konstrukci je diamantový meč perfektním doplňkem pro fanoušky Minecraftu všech věkových skupin. Připravte se na dobrodružství plné kreativity a zábavy.

Není určeno pro děti do 3 let.

Obsah balení

  • pěnový meč 45 x 23 cm (d x š)
Parametry
  • CE certifikát
Materiál
  • plast