Matrace

Zobrazení:
1-3 týdny

Dětská matrace Classic - Baby - Kokos 120x60 cm

969 Kč

Dětská matrace s certifikovanou pěnou vyztužená kokosovou vrstvou vytváří ideální podklad pro děti v postýlce. Jádro matrace tvořené PUR pěnou zabezpečuje vzdušnost.Spodní část matrace je tvořena z lisovaného kokosového vlákna. Kokosová vlákna jsou odolná proti vlhkosti, bakteriím a houbám zároveň pohlcují pot a vlhkost.Dětská matrace Classic - bab..

1-3 týdny

Dětská matrace Classic - Baby - Kokos 140x70cm

999 Kč

Velmi kvalitní oboustranná matrace, která je z jedné strany tvořena deskou kokosového vlákna, z druhé strany PUR pěnou.Kokosová vlákna jsou odolná proti vlhkosti, bakteriím a houbám zároveň pohlcují pot a vlhkost.Dětská matrace Classic - baby je oboustranná, střeně tvrdá, vzdušná se snímatelným potahem na zip. Prodyšný potah z pleteniny je jemný a ..

1-3 týdny

Dětská matrace Classic - baby 120x60cm

859 Kč

Dítě tráví v postýlce mnohem více času než dospělý. Je velmi důležité vybrat dítěti kvalitní matraci.Dětská matrace Classic - baby je oboustranná, střeně tvrdá, vzdušná se snímatelným potahem na zip. Prodyšný potah z pleteniny je jemný a příjemný k pokožce vašeho dítěte. Lze ho vyprat, a tak vaše dítě bude spát v hygienicky čistém prostředíMatrace ..

1-3 týdny

Dětská matrace Classic - baby 140x70cm

969 Kč

Hledáte kvalitní matraci pro Vaše dítě ? Matrace je vyrobena z kvalitní PUR pěny, díky své konstrukci je vhodná především jako dětská matrace.Dětská matrace Classic - baby je oboustranná, střeně tvrdá, vzdušná se snímatelným potahem na zip. Prodyšný potah z pleteniny je jemný a příjemný k pokožce vašeho dítěte. Lze ho vyprat, a tak vaše dítě bude s..

1-3 týdny

Dětská taštičková matrace Latex - Baby - 120x60cm

2 299 Kč

Dětská taštičková matrace Latex - Baby - 120 x 60 cmMezi velmi kvalitním matrace řadíme luxusní dětskou taštičkovou matraci Latex Prestige Baby. Díky svému složení latexu, pur pěny a taštičkových pružin vytváří komfortní místo pro spaní Vašich dětí.Matrace je vyrobena z nejkvalitnější matracové pěny, která umožňuje tělu dostat se do správné polohy ..

1-3 týdny

Dětská taštičková matrace Latex - Baby - 140x70cm

2 299 Kč

Exklusivní dětská taštičková matrace Latex Prestige Baby, patří mezi velmi kvalitní dětské matrace. Díky svému složení latexu, pur pěny a taštičkových pružin vytváří komfortní místo pro spaní Vašich dětí. Díky přírodnímu latexu je příjemně měkká, pružiny zajišťují prodyšnost matrace. Matrace je velmi odolná lze ji používat dlouhou dobu. Je navržena..

1-3 týdny

Dětská taštičková matrace Prestige - Baby - 120x60cm

1 349 Kč

Jelikož dítě tráví v postýlce spoustu času, je důležité vybrat kvalitní matraci. Dětská tašťičková matrace Prestige Baby, která je velmi odolná je možno ji používat dlouhou dobu. Jádro je tvořeno taštičkovými pružinami v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Navržena tak aby poskytly správnou podporu páteře.Dětská matrace Classic - baby je oboustranná, s..

1-3 týdny

Dětská taštičková matrace Prestige - Baby - 140x70cm

1 559 Kč

Dětská taštičková matrace Prestige Baby, je velmi odolná, díky svému složení je možné ji používat dlouhou dobu. Jádro je tvořeno taštičkovými pružinami v kombinaci s kvalitní PUR pěnou.Dětská matrace Clasic - baby je oboustranná, střeně tvrdá, vzdušná se snímatelným potahem na zip. Prodyšný potah z pleteniny je jemný a příjemný k pokožce vašeho dít..

1-3 týdny

Matrace Ecolight 200x80cm

1 299 Kč

Matrace Ecolight vyrobena z kvalitní pur pěny. Kromě trvanlivosti polyuretanová pěna má schopnost rychle se přizpůsobit hmotnosti a tvaru těla. Díky této funkci si můžete být jisti, že váš spánek bude pohodlný a komfortní.Matrace Ecolight je oboustranná, střeně tvrdá, vzdušná se snímatelným potahem na zip. Prodyšný potah je jemný a příjemný k pokož..

1-3 týdny

Matrace Ecolight 200x90cm

1 399 Kč

Oboustranná matrace Ecolight je navržena tak aby poskytla správnou podporu páteře. Vyrobena z pur pěny. Kromě trvanlivosti polyuretanová pěna má schopnost rychle se přizpůsobit hmotnosti a tvaru těla. Díky této funkci si můžete být jisti, že váš spánek bude pohodlný a komfortní.Matrace Ecolight je oboustranná, střeně tvrdá, vzdušná se snímatelným p..

Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)