Plyšová hračka Minecraft Ender dragon 32cm

Plyšová hračka Minecraft Ender dragon 32cm

329 Kč
Bez DPH 21%: 272 Kč
Kód výrobku: PHBH1686
EAN 0769503874746
Motiv Minecraft
Dostupnost: 13 ks na skladě
doručíme do pátku 24.5.

Popis produktu

Vstupte do světa Minecraftu s plyšovým Ender Dragonem. Tato plyšová hračka přináší do vašeho domova ikonickou postavu jednoho z nejoblíbenějších videoherních světů všech dob.

Drak z Endru je mohutný a nesmírně nebezpečný boss, který je vrcholem výzvy pro hráče Minecraftu. Nachází se v dimenzi Endru, kde je hlavním cílem pro hráče dosáhnout a porazit ho. Drak je obrovský, s temně fialovými šupinami, velkýma křídly a obrovskými žlutýma očima. Je schopen létat a útočit na hráče různými způsoby, včetně útoků z blízka i z dálky. Porazit Draka z Endru je nejen výzvou, ale i důležitým cílem pro postup ve hře, který jim umožní cestovat mezi Endem a Overworldem. Drak z Endru je tak symbolem nejen hráčského umu a vytrvalosti, ale i důležitou součástí herního pokroku v Minecraftu.

Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje trvanlivost a bezpečnost pro vaše dítě. Tento plyšák se stane skvělým společníkem pro hraní, a také bude vynikajícím dekoračním prvkem v dětském pokoji. Skvělý dárek pro sběratele hraček série Minecraft.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 11 x 24 x 32 cm (v x š x h)

Materiál

  • látka