Plyšová hračka Minecraft Enderman 32cm

Plyšová hračka Minecraft Enderman 32cm

269 Kč
Bez DPH 21%: 222 Kč
Kód výrobku: PHBH1645
EAN 0769503874371
Motiv Minecraft
Dostupnost: 1 ks na skladě
doručíme do pátku 24.5.

Popis produktu

Ponořte se do světa Minecraftu s plyšovou hračkou Endermana. Tato autentická hračka přináší postavičku z herního světa přímo do vašeho domova. Inspirující hranatý design zachycuje charakteristické rysy a detaily, které známe z herního světa, a osloví fanoušky této ikonické hry.

Detailní provedení zobrazuje Endermana s charakteristickým vzhledem z oblíbené hry, jako jsou černá barva a dlouhé končetiny. Enderman je vysoká a štíhlá postava s černým tělem a fialovýma očima. V herním světě má Enderman má schopnost teleportace, což znamená, že se může rychle přemístit z jednoho místa na druhé.

Přidejte si do své sbírky Minecraft hraček nebo si prostě užijte zábavu a pohodlí s naší ovčí plyšovou hračkou.

Hračka je vyrobena z měkké a hebké plyšové látky, která zajišťuje příjemný dotek a pohodlí. Její délka 32 centimetrů, je ideální nejen pro sběratele, ale také pro hraní či dekorativní účely. Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje trvanlivost a bezpečnost pro vaše dítě. Tento plyšák se stane skvělým společníkem pro hraní, a také bude vynikajícím dekoračním prvkem v dětském pokoji.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 32 x 10 x 7 cm (v x š x d)

Materiál

  • látka