Plyšová hračka Minecraft Enderman Pixel 20cm

Plyšová hračka Minecraft Enderman Pixel 20cm

269 Kč
Bez DPH 21%: 222 Kč
Kód výrobku: PHPL1788
EAN 0745314572781
Motiv Minecraft
Dostupnost: 30+ ks na skladě
doručíme do středy 24.7.

Popis produktu

Objevte kouzlo Minecraftu s plyšovou hračkou Endermana. Tato věrná replika přináší do vašeho domova oblíbenou herní postavu s ikonickými detaily a charakteristickými rysy, které potěší každého fanouška.

Enderman je zobrazen s charakteristickým černým tělem a fialovýma očima. Ve hře je Enderman známý svou schopností teleportace, což mu umožňuje rychle se přemisťovat. Tato plyšová verze však bude vždy vaším stálým a věrným společníkem. Enderman vydává zvláštní, éterické zvuky, které připomínají zkreslené lidské řeči, což přispívá k jeho tajemnému dojmu. je citlivý na vodu a déšť. Pokud se dostane do kontaktu s vodou, začne utrpět poškození a pokusí se co nejrychleji teleportovat pryč na suché místo.

Vyroben z měkké a jemné plyšové látky, hračka zaručuje příjemný dotek a komfort. Ideální je nejen pro sběratele, ale i pro hraní a dekoraci. Kvalitní a bezpečné materiály zajišťují dlouhou životnost a bezpečnost pro děti. Tento plyšák je skvělým kamarádem na hraní a zároveň perfektním dekoračním doplňkem do dětského pokoje.

Vhodné pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 20 x 16 x 13 cm (v x š x d)

Materiál

  • látka