Plyšová hračka Minecraft Fantom 22cm

Plyšová hračka Minecraft Fantom 22cm

249 Kč
Bez DPH 21%: 206 Kč
Kód výrobku: PHBH1687
EAN 0769503874722
Motiv Minecraft
Dostupnost: 4 ks na skladě
doručíme do pátku 24.5.

Popis produktu

Vstupte do světa Minecraftu s modrým Fantomem. Tato plyšová hračka přináší do vašeho domova inovativní postavu jednoho z nejoblíbenějších videoherních světů všech dob.

Je to vzdušný nepřítel, který se objevuje nad vodními biomy v noci nebo za deště. Modrý fantom je charakteristický svým tělem, které připomíná oko, s modrými křídly a očima. Tento nepřítel útočí na hráče, kteří spí, a způsobuje jim postupné ztrácení životů, což se nazývá "nespavost". Pokud hráč neusne dostatečně často, modří fantomové se budou objevovat častěji a útoky budou častější a silnější. Proti fantomům se hráči mohou bránit tím, že usínají v postelích, což je jediný způsob, jak se jim ubránit.

Tento plyšový Fantom je ovšem navzdor své minecraftové povaze měkký, hebký a přátelský a může být nápomocný pro snadnější usínání vašich dětí. Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje trvanlivost a bezpečnost pro vaše dítě. Tento plyšák se stane skvělým společníkem pro hraní, a také bude vynikajícím dekoračním prvkem v dětském pokoji. Skvělý dárek pro sběratele hraček série Minecraft.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 10 x 22 x 22 cm (v x š x h)

Materiál

  • látka