Plyšová hračka Minecraft Jeskynní pavouk 26cm

Plyšová hračka Minecraft Jeskynní pavouk 26cm

259 Kč
Bez DPH 21%: 214 Kč
Kód výrobku: PHBH1497
EAN 0769503872919
Motiv Minecraft
Dostupnost: 19 ks na skladě
doručíme do úterý 25.6.

Popis produktu

Prozkoumejte svět Minecraftu s tímto realistickým jeskynním pavoukem, který přináší do vaší sbírky zábavného herního vybavení napínavý rozměr. Pavouk, tak známý z Minecraftu, je přesně zpracovaný do každého detailu, aby přenesl do reality jeho charakteristický vzhled. Tento modrý pavouk je věrnou replikou z herního světa a přináší do vašeho domova dávku dobrodružství a zábavy, kterou si můžete užít mimo hru.

Jeskynní pavouk z Minecraftu je od normálního pavouka velmi odlišný a mnohem vzácnější. Jeskynního pavouka nezpomalují pavučiny a je mnohem rychlejší než normální pavouci. Tato plyšová hračka ovšem proti svým vlastnostem ve světě Minecraftu působí roztomile a díky měkkému materiálu a krásné výrazné modré barvě je hezkým plyšákem pro hraní i k spánku.

Tento modrý pavouk je ideálním doplňkem i měkkým plyšovým kamarádem pro fanoušky Minecraftu nebo sběratelů, kteří chtějí přidat do své sbírky herních suvenýrů autentický a vizuálně věrný artefakt. Svoji realistickou podobou přináší do domova atmosféru světa Minecraftu a může být skvělým dárkem pro nadšence této hry. Jako součást herního světa je pavouk symbolem dobrodružství a nepředvídatelnosti.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 8 x 26 x 22 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šňůrka s přísavkou

Materiál

  • látka