Plyšová hračka Minecraft Pavouk 26cm

Plyšová hračka Minecraft Pavouk 26cm

229 Kč
Bez DPH 21%: 189 Kč
Kód výrobku: PHBH1477
EAN 0769503872711
Motiv Minecraft
Dostupnost: 6 ks na skladě
doručíme do úterý 25.6.

Popis produktu

Prozkoumejte svět Minecraftu s tímto realistickým pavoukem, který přináší do vaší sbírky zábavného herního vybavení napínavý rozměr. Pavouk, tak známý z Minecraftu, je přesně zpracovaný do každého detailu, aby přenesl do reality jeho charakteristický vzhled. Tento pavouk je věrnou replikou oblíbeného moba z tohoto herního světa a přináší do vašeho domova dávku dobrodružství a zábavy, kterou si můžete užít mimo hru.

Pavouk z Minecraftu je herní mob (mobilní entita) z tohoto populárního světa, který je známý svým výskytem v jeskyních a temných prostorách. Tento pavouk vypadá jako jeho herní protějšek, má osm nohou a charakteristickou černou barvu s červenými očima.

Tento pavouk je ideálním doplňkem i měkkým plyšovým kamarádem pro fanoušky Minecraftu nebo sběratelů, kteří chtějí přidat do své sbírky herních suvenýrů autentický a vizuálně věrný artefakt. Svoji realistickou podobou přináší do domova atmosféru světa Minecraftu a může být skvělým dárkem pro nadšence této hry. Jako součást herního světa je pavouk symbolem dobrodružství a nepředvídatelnosti.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 10 x 26 x 22 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šňůrka s přísavkou

Materiál

  • látka