Plyšová hračka Minecraft Steve diamantový 21cm

Plyšová hračka Minecraft Steve diamantový 21cm

259 Kč
Bez DPH 21%: 214 Kč
Kód výrobku: PHBH1476
EAN 0769503872704
Motiv Minecraft
Dostupnost: 11 ks na skladě
doručíme do pátku 14.6.

Popis produktu

Vstupte do světa Minecraftu s plyšovým Stevem v diamantovém obleku. Tato plyšová hračka přináší do vašeho domova ikonickou postavu z jednoho z nejoblíbenějších videoherních světů všech dob.

Steve (Steeve) je známý svou dobrodružnou povahou a schopností stvořit téměř cokoli pomocí kostek. Hračka zachycuje všechny detaily této postavy, včetně charakteristického vzhledu. Vaše dítě si s ním bude moci vytvořit vlastní dobrodružství v Minecraftovém světě a prozkoumat jeho nekonečné možnosti.

Jeho diamantové brnění poskytuje vynikající ochranu a odolnost v boji. Je to známá a ceněná zbroj, která mu umožňuje přežít náročné situace a bojovat proti silným nepřátelům. Meč v jeho rukou je jeho hlavním bojovým nástrojem, kterým se dokáže efektivně bránit proti hordám nepřátel a ničit různé stvoření.

Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje trvanlivost a bezpečnost pro vaše dítě. Steeve se stane skvělým společníkem pro hraní, a také bude vynikajícím dekoračním prvkem v dětském pokoji.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 21 x 12 x 11 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šňůrka s přísavkou

Materiál

  • látka