Plyšová hračka Minecraft Steve Pixel 20cm

Plyšová hračka Minecraft Steve Pixel 20cm

249 Kč
Bez DPH 21%: 206 Kč
Kód výrobku: PHPL1790
EAN 0745314572804
Motiv Minecraft
Dostupnost: 30+ ks na skladě
doručíme do středy 24.7.

Popis produktu

Vstupte do světa Minecraftu s plyšovým baby Stevem v roztomilé dětské podobě. Tato plyšová hračka přináší do vašeho domova ikonickou postavu jednoho z nejoblíbenějších videoherních světů všech dob.

Naše plyšová hračka Stevea zachycuje v jeho roztomilé podobě . Steve je vyobrazen s typickými rysy klasického Stevea v měkčí, hranaté a roztomilejší verzi. Má hnědou pleť, velké oči a nosí modré kalhoty a světle modré tričko. Steve může sbírat a používat různé nástroje, zbraně a brnění. Dokáže také interagovat s okolním světem, stavět struktury a těžit suroviny. Hráč ovládající Steva si může stanovit různé cíle, jako je přežití, stavba složitých staveb, prozkoumávání světa nebo boj s bossem hry, Ender Dragonem.

Vaše dítě si s ním bude moci vytvořit vlastní dobrodružství v Minecraftovém světě, kde se střetne s nečekanými překážkami a přáteli. Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje trvanlivost a bezpečnost pro vaše dítě. Tento plyšák se stane skvělým společníkem pro hraní, a také bude vynikajícím dekoračním prvkem v dětském pokoji.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 20 x 16 x 13 cm (v x š x h)

Materiál

  • látka