Plyšová hračka Minecraft Zombie Steve Pixel 20cm

Plyšová hračka Minecraft Zombie Steve Pixel 20cm

239 Kč
Bez DPH 21%: 198 Kč
Kód výrobku: PHPL1789
EAN 0745314572798
Motiv Minecraft
Dostupnost: 30+ ks na skladě
doručíme do středy 24.7.

Popis produktu

Vstupte do světa Minecraftu s plyšovým baby zombie Stevem v roztomilé hranaté měkké dětské podobě. Tato hračka přináší do vašeho domova ikonickou postavičku z jednoho z nejoblíbenějších videoherních světů.

Naše plyšová hračka Stevea v jeho zombií podobě je ztvárněna s humorem a roztomilostí. Vaše dítě si s ní může vytvořit vlastní dobrodružství v Minecraftovém světě, kde narazí na nečekané překážky i nové přátele. Zombie Steve má typický zelený odstín pokožky, tmavé oči a často nosí stejné modré kalhoty a světle modré tričko jako klasický Steve. Zombie Steve je citlivý na sluneční světlo. Když je vystaven přímému slunečnímu záření, začne hořet a utrpí poškození, dokud není úplně zničen. Zombie Steve je zajímavou a nebezpečnou variantou klasického Stevea, která přidává do hry další vrstvu výzvy a napětí.

Hračka je vyrobena z vysoce kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje její dlouhou životnost a bezpečnost pro vaše dítě. Tento plyšák bude skvělým společníkem pro hraní a zároveň působivým dekoračním prvkem v dětském pokoji. Dítě může využít vlastnosti této postavičky z minecraftového prostředí a vytvořit originální hru s použitím vlastní fantazie a svého plyšového kamaráda.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 20 x 16 x 13 cm (v x š x h)

Materiál

  • látka