Plyšová hračka Pokémon Detektiv Pikachu 22cm

Plyšová hračka Pokémon Detektiv Pikachu 22cm

289 Kč
Bez DPH 21%: 239 Kč
Kód výrobku: PHPL1741
EAN 0745314572224
Motiv Pokémon
Dostupnost: 10 ks na skladě
doručíme do pátku 24.5.

Popis produktu

Zažijte kouzlo Pokémonů s touto neodolatelnou plyšovou hračkou detektiva Pikachu. S výškou 22 cm nabízí tato živá a vesele žlutá postavička zcela autentický pocit pro fanoušky všech věkových kategorií.

Detektiv Pikachu je jednou z nejoblíbenějších postav ve světě Pokémonů díky svému unikátnímu spojení roztomilosti a vtipné osobnosti. Ve stejnojmenném filmu se Pikachu ukazuje jako mluvící Pokémon s brilantní myslí a detektivními schopnostmi. Na rozdíl od běžného Pikachu, který komunikoval pouze pomocí svého jména, tento Pikachu má hluboký hlas a ostrý smysl pro humor. Díky svým bleskovým útokům a detektivním schopnostem dokáže Pikachu překonat mnoho překážek a rozplést složité situace. Jeho inteligence, rychlé myšlení a odvaha jsou klíčovými prvky, které z něj dělají tak oblíbenou postavu.

Přiveďte si domů oblíbeného pokémona ve formě měkkého plyšového přítele, který vám bude věrný jak na dobrodružstvích v Pokémon světě, tak i v každodenním životě. Díky detailnímu provedení a charakteristickým rysům z pohádky Pokémon zaručuje naše hračka skvělou zábavu a pocity nostalgie.

Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje trvanlivost a bezpečnost pro vaše dítě. Tento plyšák se stane skvělým společníkem pro hraní, a také bude vynikajícím dekoračním prvkem v dětském pokoji.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 22 x 14 x 12 cm (v x š x d)

Obsahuje

  • šňůrka s přísavkou

Materiál

  • látka