Plyšová hračka Pokémon Eevee 20cm

Plyšová hračka Pokémon Eevee 20cm

289 Kč
Bez DPH 21%: 239 Kč
Kód výrobku: PHPL1739
EAN 0745314572231
Motiv Pokémon
Dostupnost: 10 ks na skladě
doručíme do pátku 24.5.

Popis produktu

Zažijte kouzlo Pokémonů s touto neodolatelnou plyšovou hračkou Eevee. S výškou 20 cm nabízí tato postavička zcela autentický pocit pro fanoušky všech věkových kategorií.

Eevee, jehož roztomilý vzhled a přátelskou povahu si okamžitě zamilujete, je jednou z nejoblíbenějších postav mezi fanoušky všech věkových kategorií. Tato plyšová hračka dokonale zachycuje Eeveeho charakteristické rysy z pohádky Pokémon a jeho vlastnosti, které ho činí tak výjimečným. Eevee je známý svou schopností vyvíjet se do různých forem podle prostředí a okolností. Jeho všestrannost a adaptabilita ho činí unikátním pokémonem, který vždycky překvapí a s inteligencí a odvahou se staví do čela každého dobrodružství.

Přiveďte si domů oblíbeného pokémona ve formě měkkého plyšového přítele, který vám bude věrný jak na dobrodružstvích v Pokémon světě, tak i v každodenním životě. Díky detailnímu provedení a charakteristickým rysům z pohádky Pokémon zaručuje naše hračka skvělou zábavu. Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje trvanlivost a bezpečnost pro vaše dítě. Tento plyšák se stane skvělým společníkem pro hraní, a také bude vynikajícím dekoračním prvkem v dětském pokoji.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 20 x 20 x 20 cm (v x š x d)

Obsahuje

  • šňůrka s přísavkou

Materiál

  • látka