Plyšová hračka Pokémon Eevee Flareon 23cm

Plyšová hračka Pokémon Eevee Flareon 23cm

229 Kč
Bez DPH 21%: 189 Kč
Kód výrobku: PHBH1644
EAN 0769503874364
Motiv Pokémon
Dostupnost: 8 ks na skladě
doručíme do pátku 24.5.

Popis produktu

Zažijte kouzlo Pokémonů s touto neodolatelnou plyšovou hračkou Eevee Flareon. S výškou 23 cm nabízí tato živá a vesele žlutá postavička zcela autentický pocit pro fanoušky všech věkových kategorií.

Eevee je jedinečný Pokémon známý svou schopností vyvíjet se do různých forem závislých na konkrétních podmínkách nebo použitých předmětech. Jednou z jeho možných evolučních forem je Flareon. Flareon má hustší a delší srst, zvláště impozantní je kolem jeho krku a uší, dávající mu vznešený vzhled. Jeho barva se mění na výraznější oranžovou s žlutými akcenty. Flareon je známý svou mimořádnou schopností regulovat svou tělesnou teplotu, což mu umožňuje vystřelovat plameny. Flareon v boji využívá silné útoky jako Plamenomet, Ohnivý vír a Žár, které ho činí obzvláště efektivním proti ostatním Pokémonům. Jeho obrana a útočná síla jsou vyšší než u mnoha jiných evolučních forem Eevee, což ho činí vyhledávaným Pokémonem. I po přeměně si zachovává jeho roztomilý vzhled a přátelskou povahu.

Přiveďte si domů oblíbeného pokémona ve formě měkkého plyšového přítele, který vám bude věrný jak na dobrodružstvích v Pokémon světě, tak i v každodenním životě. Díky detailnímu provedení a charakteristickým rysům z pohádky Pokémon zaručuje naše hračka skvělou zábavu. Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje trvanlivost a bezpečnost pro vaše dítě. Tento plyšák se stane skvělým společníkem pro hraní, a také bude vynikajícím dekoračním prvkem v dětském pokoji.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 23 x 20 x 16 cm (v x š x d)

Obsahuje

  • šňůrka s přísavkou

Materiál

  • látka