Plyšová hračka Pokémon Pikachu bleskový 28cm

Plyšová hračka Pokémon Pikachu bleskový 28cm

289 Kč
Bez DPH 21%: 239 Kč
Kód výrobku: PHPL1736
EAN 0745314572217
Motiv Pokémon
Dostupnost: 18 ks na skladě
doručíme do pátku 24.5.

Popis produktu

Zažijte kouzlo Pokémonů s touto neodolatelnou plyšovou hračkou bleskový Pikachu. S výškou 28 cm nabízí tato živá a vesele žlutá postavička zcela autentický pocit pro fanoušky všech věkových kategorií.

Pikachu vystihuje jeho přátelství a oddonst. Je loajální k trenérovi Ashovi a je ochoten riskovat všechno, aby ho ochránil. Jeho milý přátelský výraz a šibalské oči ukazují na jeho hravou a veselou povahu. S černými detaily na uších, krku a ocase, vypadá autenticky a přesně podle svého animovaného protějšku. Tento Pokémon je známý svým bleskovým útokem, který je jedním z jeho nejsilnějších a nejrychlejších tahů. Bleskový útok umožňuje Pokémonovi uvolnit silný výboj elektřiny, který může paralyzovat nebo vážně poškodit soupeře.

Přiveďte si domů oblíbeného pokémona ve formě měkkého plyšového přítele, který vám bude věrný jak na dobrodružstvích v Pokémon světě, tak i v každodenním životě. Díky detailnímu provedení a charakteristickým rysům z pohádky Pokémon zaručuje naše hračka skvělou zábavu a pocity nostalgie.

Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje trvanlivost a bezpečnost pro vaše dítě. Tento plyšák se stane skvělým společníkem pro hraní, a také bude vynikajícím dekoračním prvkem v dětském pokoji.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 28 x 22 x 13 cm (v x š x d)

Obsahuje

  • šňůrka s přísavkou

Materiál

  • látka