Plyšová hračka Sonic Amy Rose 30cm

Plyšová hračka Sonic Amy Rose 30cm

199 Kč
Bez DPH 21%: 164 Kč
Kód výrobku: PHBH1472
EAN 0769503872674
Motiv Ježek Sonic
Dostupnost: 19 ks na skladě
doručíme do úterý 25.6.

Popis produktu

Rychlost a dobrodružství se dostávají do vašeho domova s plyšovou Amy Rose. Tato plyšová hračka přináší ikonickou postavu z populárního světa videoher a filmů přímo do náruče vašeho dítěte.

Amy Rose, se svým růžovým srstím představuje jedinečnou a nezapomenutelnou postavu. Amy je často známá svým charakteristickým kladivem Piko Piko, které používá k obraně a řešení problémů. S výškou 30 centimetrů nabízí dostatek místa pro objetí a mazlení, což ji činí ideálním společníkem pro malé i velké fanoušky této ikonické postavy. Detaily na hračce jsou precizně zpracované a věrně reprodukují vzhled a charakter Amy Rose. Její láska k Sonicovi tvoří zajímavý aspekt jejího charakteru a často přispívá k komickým situacím v příbězích.

Tato plyšová hračka je skvělým dárekem pro sběratele Sonic the Hedgehog memorabilií nebo pro všechny, kteří mají rádi tuto kultovní herní sérii. Přiveďte si do svého domova roztomilou Amy Rose a zažijte spolu nekonečná dobrodružství.

Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje dlouhou životnost a radost z hraní. Navíc bude skvělým doplňkem dětského pokoje i jako dekorační prvek.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 30 x 20 x 17 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šňůrka s přísavkou

Materiál

  • látka