Školní rozkládací penál šedý

Školní rozkládací penál šedý

299 Kč
Bez DPH 21%: 247 Kč
Kód výrobku: PEST1641
Dostupnost: 15 ks na skladě
doručíme do úterý 16.4.

Popis produktu

Rozkládací školní penál s moderním designem v šedo-růžových barvách, který je dokonalým spojením stylu a praktičnosti pro každého studenta.

Díky pečlivě navrženému vnitřnímu rozložení s rozkládacími organizéry a různými oddíly nabízí náš penál dostatek místa pro uspořádání tužek, propisek, pastelek, gum, záložek a dalších nezbytných školních potřeb. S jeho rozkládacím designem můžete snadno identifikovat všechny vaše potřeby na první pohled a rychle si je vzít bez zbytečného prohledávání.

Penál je praktický, ale také odolný. Je vyroben z kvalitních materiálů, které odolají každodennímu používání a zajišťují dlouhou životnost.

Je vyroben z kvalitních materiálů, které odolají každodennímu opotřebení a zajistí dlouhou životnost. Navíc je to více než jen úložný prostor - je to osobní projev vaší jedinečné osobnosti a zároveň praktický nástroj pro organizaci vašich školních potřeb. Jeho moderní design v šedo-růžových barvách se stane módním doplňkem, který si ostatní jistě oblíbí.

Penál je prázdný, takže si ho můžete plnit svými oblíbenými školními potřebami a přizpůsobit ho přesně podle svých potřeb a vkusu.

Materiál

  • 100% polyester

Rozměry

  • 21 x 14 x 4 cm