Dětské stany a domečky

Vítejte v naší kategorii stany a domečky na hraní, kde můžete objevit široký výběr produktů, které rozvíjejí kreativitu a přinášejí do dětského světa dobrodružství a zábavu. Naše stany a domečky jsou navrženy tak, aby dětem umožnily vytvořit si vlastní úkryt nebo vyrazit na fantastické cesty při hře. Děti si s nimi mohou vytvářet své vlastní světy a příběhy, kde se mohou stát cokoli, co si představí. Všechny naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních a bezpečných materiálů, které vydrží i náročné hry a dobrodružství. Nabízíme různé velikosti, tvary a styly stanů a domečků, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím vašich dětí. Naše produkty jsou vhodné pro hraní jak venku, tak uvnitř. Ideální pro zahradní dobrodružství, kempování v obývacím pokoji nebo dokonce jako místo pro čtení a odpočinek. Pomozte svým dětem rozvinout svou představivost a dobrodružný duch s našimi stany a domečky na hraní. Tyto produkty nejenže poskytují hodiny zábavy, ale také podporují důležité dovednosti a paměťové vzory, které děti budou mít pro celý život.

Zobrazení:
Skladem

Dětský hrací stan Kosmos

349 Kč

Dětský hrací stan v designu Kosmos je ideální pro dobrodružství uvnitř i venku a stane se oblíbeným hracím místem. Lze jej snadno sestavit i rozložit pomocí plastových trubek, které tvoří konstrukci stanu. Stan má otvor z obou stran, aby byl v případě potřeby průchozí.Vhodné pro děti od 2 let.Vlastnostisnadno sestavitelnývhodný pro vnitřn..

Vyprodáno

Dětský hrací altánek Hvězdy

349 Kč

Dětský hrací altánek v krásných v růžových odstínech s motivem hvězd je ideální pro pohádkové dobrodružství uvnitř i venku. Altánek má kulatý tvar kulatý s vrcholem do špičky. Otvory jsou po celém obvodu , ideální pro odpočinek s přehledem o celé místnosti. Stavbička se stane oblíbeným hracím pohádkovým místem pro každou holčičku. Lz..

Vyprodáno

Dětský hrací domeček Jednorožec s duhou

369 Kč

Dětský hrací domeček v krásných pastelových barvách s motivem Jednorožce s duhou je ideální pro dobrodružství uvnitř i venku. Stane se oblíbeným hracím místem pro každou holčičku. Lze jej snadno sestavit i rozložit pomocí plastových trubek, které tvoří konstrukci stanu. Stan má otvor z přední strany, a tak zajišťuje soukromí pro..

Vyprodáno

Dětský hrací domeček Policejní stanice

349 Kč

Dětský hrací domeček s motivem pojicejní stanice pro dobrodružství uvnitř i venku. Stane se oblíbeným hracím místem pro každého hrdinu. Lze jej snadno sestavit i rozložit pomocí plastových trubek, které tvoří konstrukci stanu. Stan má otvor z obou stran, díky čemuž je průchozí. Kvalitní materiály a jednoduchá montáž zaručují dlouhou ..

Vyprodáno

Dětský hrací domeček Růžový palác

349 Kč

Dětský hrací domeček v krásných růžových barvách je ideální pro dobrodružství uvnitř i venku. Stane se oblíbeným hracím místem pro každou holčičku. Lze jej snadno sestavit i rozložit pomocí plastových trubek, které tvoří konstrukci stanu. Stan má otvor z přední strany, a tak zajišťuje soukromí pro hraní. Kvalitní materiály a jed..

Vyprodáno

Dětský hrací domeček Růžový pestrý

369 Kč

Dětský hrací domeček v krásných růžových sytých barvách, vyzdobený veselými pestrými potisky, je ideální pro dobrodružství uvnitř i venku. Stane se oblíbeným hracím místem pro každou holčičku. Lze jej snadno sestavit i rozložit pomocí plastových trubek, které tvoří konstrukci stanu. Domeček má otvor z přední strany, vytvořený pomocí rolov..

Vyprodáno

Dětský hrací stan Jednorožec

449 Kč

Dětský hrací stan v krásných v růžových odstínech s motivem Jednorožce je ideální pro dobrodružství uvnitř i venku. Tvar je kulatý s vrcholem do špičky. Stane se oblíbeným hracím pohádkovým místem pro každou holčičku. Lze jej snadno sestavit i rozložit pomocí plastových trubek, které tvoří konstrukci stanu. Stan má otvor z přední strany pomocí..

Vyprodáno

Dětský hrací stan Piráti

399 Kč

Dětský hrací stan pro klučičí dobrodružství s motivem pirátů je ideální pro použití uvnitř i venku. Barvy jsou syté a pestré. Tvar je kulatý s vrcholem do špičky, na kterém je umístěna vlajka. Stane se oblíbeným hracím pohádkovým místem pro každého dobrodruha. Lze jej snadno sestavit i rozložit pomocí plastových trubek, které tvoří k..

Vyprodáno

Dětský hrací stan Tlapková Patrola

399 Kč

Dětský hrací stan je ideální pro dobrodružství uvnitř i venku. Je oblíbeným hracím místem. Lze ho snadno sestavit i rozložit.Vhodné pro děti od 2 let.Vlastnostisnadno sestavitelnývhodný pro vnitřní i venkovní použitíRozměry90 x 75 x 75 cm..

Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)