Komody a truhly

S nejmenšími dětmi oceníte přebalovací komodu. Jakmile odrostou, přicházejí už na řadu první povinnosti. Jako každý rodič samozřejmě chcete svoje dítko naučit pořádku. Ponožky patří do šuplíku a hračky zase mají svoje místo v komodě. Komody, truhly a další úložné prostory proto tvoří nezbytnou součást dětského pokojíčku.

Zobrazení:
Vyprodáno

Dětská lavice T-Rex

1 649 Kč

Nádherná, praktická dětská lavice s úložný prostorem T-Rex. Lavice poskytuje jak místo pro sezení s opěradlem, tak prostor pro uložení hraček. Víko je konstruované s pomalým zavíráním aby nedošlo k poranění. Děti si tak mohou hračky sami vyndavat a uklízet podle potřeby. Lavice je vyrobená z dřevovláknité desky bíle lakované, nohy jsou z přírodní ..

Vyprodáno

Truhla na hračky Unicorn

1 649 Kč

Originální design dětské truhly na hračky, který spojuje růžovou a bílou barevnou kombinaci s pohádkovým motivem jednorožce. Tento kouzelný doplněk pro dětský pokoj přináší do rutinního uklízení hraček zábavu a radost. Poskytuje dokonalé řešení pro uskladnění hraček.Vhodný pro děti od 3 let.Vlastnostivelmi silná a stabilní konstrukcesnadno sestavit..

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)

Chceme-li dítko vést k soběstačnosti při úklidu, vybíráme tak především nábytek výškově optimální dětem. Udává se rozměr nejméně takový, aby byla komoda dosažitelná pro tříleté dítě. Pak nebude mít tendenci považovat ji spíše za prolézačku a všelijak na ni šplhat. Pro účely vybavení dětského pokojíku stačí hloubka v rozmezí 35 a 50 cm. Volíme ale samozřejmě i podle prostorových možností pokoje. Do skutečně malých místností mohou být vhodné jiné typy, například právě úložné truhly. Patří do nich věci praktické i ty určené k zábavě. A pozor, rozhodně by vás nemělo překvapit, že i vaše dítě si přeje mít vlastní malá tajemství a místo, kam si bude schovávat své poklady.