Komody a truhly

S nejmenšími dětmi oceníte přebalovací komodu. Jakmile odrostou, přicházejí už na řadu první povinnosti. Jako každý rodič samozřejmě chcete svoje dítko naučit pořádku. Ponožky patří do šuplíku a hračky zase mají svoje místo v komodě. Komody, truhly a další úložné prostory proto tvoří nezbytnou součást dětského pokojíčku.

Zobrazení:
Vyprodáno

Dětská lavice s úložným prostorem Lama

1 399 Kč

Nádherná, praktická, multifunkční dětská lavice s úložný prostorem. Lavice poskytuje jak místo pro sezení s opěradlem, tak prostor pro uložení hraček. Víko je konstruované s pomalým zavíráním aby nedošlo k poranění. Děti si tak mohou hračky sami vyndávat a uklízet podle potřeby. Lavice je vyrobená z dřevovláknité desky bíle lakované,..

Vyprodáno

Dětská lavice s úložným prostorem Scandi

1 199 Kč

Nádherná, praktická dětská lavice s úložný prostorem scandi v moderní kombinaci bílé a přírodní barvy. Lavice poskytuje jak místo pro sezení s opěradlem, tak prostor pro uložení hraček. Víko je konstruované s pomalým zavíráním aby nedošlo k poranění. Děti si tak mohou hračky sami vyndavat a uklízet podle potřeby.Lavice je vyrobená z dřevovláknité ..

Vyprodáno

Dětská lavice se sedákem

1 249 Kč

Nádherná, praktická dětská lavice s čalouněným sedákem a šesti úložnými barevnými boxy. Lavice poskytuje jak místo pro sezení, tak prostor pro uložení hraček. Děti si tak mohou hračky sami vyndávat a uklízet podle potřeby. Lavice je vyrobená z dřevovláknité desky bíle lakované.Vlastnostivelmi silná a stabilní konstrukcesnadno sestavi..

Vyprodáno

Dětský vozík na hračky Lama

899 Kč

Dětský vozík Lama je krásný úložný box na kolečkách, který lze tahat za sebou na provázku. Ideální k uskladnění hraček a dalších dětských pokladů. Minimalistické a moderní provedení vozíku se harmonicky začlení do celkového stylu interiéru dětského pokoje. Vozík je vyrobená z dřevovláknité desky, bíle lakovaný. Kola se otáčejí a..

Vyprodáno

Dětský vozík na hračky Scandi

829 Kč

Dětský vozík Scandi je krásný úložný box na kolečkách, který lze tahat za sebou na provázku. Ideální k uskladnění hraček a dalších dětských pokladů. Minimalistické a moderní provedení vozíku se harmonicky začlení do celkového stylu interiéru dětského pokoje. Vozík je vyrobená z dřevovláknité desky, bíle lakovaný. Kola se otáčejí a jsou opatřená fól..

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)

Chceme-li dítko vést k soběstačnosti při úklidu, vybíráme tak především nábytek výškově optimální dětem. Udává se rozměr nejméně takový, aby byla komoda dosažitelná pro tříleté dítě. Pak nebude mít tendenci považovat ji spíše za prolézačku a všelijak na ni šplhat. Pro účely vybavení dětského pokojíku stačí hloubka v rozmezí 35 a 50 cm. Volíme ale samozřejmě i podle prostorových možností pokoje. Do skutečně malých místností mohou být vhodné jiné typy, například právě úložné truhly. Patří do nich věci praktické i ty určené k zábavě. A pozor, rozhodně by vás nemělo překvapit, že i vaše dítě si přeje mít vlastní malá tajemství a místo, kam si bude schovávat své poklady.