Stoly a židle

Zobrazení:
Vyprodáno

Dětský plastový stoleček s židlemi modrý

599 Kč

Dětský kvalitní plastový stoleček se dvěmi židlemi v modrém provedení. Sestava je z odolného materiálu, proto je vhodná jak do bytu tak i na zahradu. Děti mohou stoleček využívat pro své hry, při kreslení a různých dalších činnostech. Vhodný pro děti od 2 let.Vlastnosti jednoduchá údržbakvalitní a odolný materiálMateriálplast Rozměry..

Vyprodáno

Dětský plastový stoleček s židlemi multicolor

999 Kč

Dětský kvalitní plastový stoleček se čtyři židlemi v barevné kombinaci. Sestava je z odolného materiálu, proto je vhodná jak do bytu tak i na zahradu. Děti mohou stoleček využívat pro své hry, při kreslení a různých dalších činnostech. Vhodný pro děti od 2 let.Vlastnosti jednoduchá údržbakvalitní a odolný materiálMateriálplast Rozměr..

Vyprodáno

Dětský plastový stoleček s židlemi zelený

699 Kč

Dětský kvalitní plastový stoleček se dvěmi židlemi v zeleném provedení. Sestava je z odolného materiálu, proto je vhodná jak do bytu tak i na zahradu. Děti mohou stoleček využívat pro své hry, při kreslení a různých dalších činnostech. Vhodná pro děti od 2 let.Vlastnosti jednoduchá údržbakvalitní a odolný materiálMateriálplast Rozměr..

Vyprodáno

Dětský zahradní set - dřevěný

1 099 Kč

Dětský zahradní set nabízí spoustu zábavy. Ideální k umístění na zahradu nebo terasu. Set skládá se ze dvou lavic, které jsou spojené se stolem. Zboží je dodáváno v demontu se všemi součástkami k sestavení. Vlastnosti jednoduchá montážvhodný na zahradu nebo terasuMateriálborovicové dřevoRozměry90 x 78 x 68 cm..

Vyprodáno

Dětský zahradní set s pískovištěm a tabulí

1 699 Kč

Dětský zahradní set s pískovištěm a tabulí, který se dá využít jako stůl, tabule na kreslení a také pískoviště.  Nabízí spoustu zábavy v jednom. Ideální k umístění na zahradu nebo terasu. Set skládá se ze dvou lavic, které jsou spojené se stolem, pískové ohrady a víka s tabulí. Křídová tabule není voděodolná. Chránit před deštěm a vl..

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)