Cestovní polštářek a plyšová hračka Rybička Nemo 2v1

Cestovní polštářek a plyšová hračka Rybička Nemo 2v1

479 Kč
Bez DPH 21%: 396 Kč
Kód výrobku: CDAD1663
EAN 0769503874593
Dostupnost: 5 ks na skladě
doručíme do pátku 24.5.

Popis produktu

Objevte multifunkčního společníka pro vaše cesty s tímto cestovním polštářkem a plyšovou hračkou Rybička Nemo 2v1. Tento inovativní produkt nabízí nejen pohodlný cestovní polštářek, ale také roztomilou plyšovou hračku, která zaručí zábavu vašim malým dobrodruhům. Stačí otočit rybičku Nemo dovnitř a získáte měkký a modrý cestovní polštářek, který poskytuje optimální podporu pro vaši hlavu a krk během dlouhých cest. S malým obrázkem rybičky na modrém polštářku si udržíte stylový vzhled i na cestách. Po odpočinku jednoduše otočte polštářek zpět a Rybička Nemo se stane milou hračkou pro vaše děti.

Polštářek je vyroben z pevných vysoce kvalitních materiálů, které zaručí odolnost a dlouhodobou životnost výrobku. Nádherné výrazné barvy a kvalitní zpracování jsou nespornou výhodou, která zaručí radostný prožitek z používání. Polštářek je příjemný na dotek a díky svým rozměrům lehe přenosný. Je ideální pro použití při cestování letadlem, autobusem, vlakem či v autě. Pomocí zipu se vytvoří prostor pro otočení. Poštářek má zapínání na cvoček pod krkem.

Užijte si pohodlné cestování s naším 2v1 cestovním polštářkem a plyšovou hračkou Rybička Nemo, ideálním společníkem pro každou vaši dobrodružnou cestu.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • hračka 26 x 26 x 31 cm (v x š x h)
  • polštářek kolem krku 28 x 35 x 12 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • polštářek se zipem a plyšová hračka 2v1

Materiál

  • látka

Složení

  • 95% Polyester
  • 5% Spandex