Dětský cestovní kufr s koloběžkou 2v1

Dětský cestovní kufr s koloběžkou 2v1

929 Kč
Bez DPH 21%: 768 Kč
Kód výrobku: KFBH1564
EAN 0769503873497
Motiv Zvířátka
Dostupnost: 3 ks na skladě
doručíme do pátku 14.6.

Popis produktu

Dokonalý parťák pro dobrodružství. Tento set koloběžky a kufru je vytvořen s ohledem na potřeby každého malého dobrodruha, který tak má dostatek prostoru pro uložení všech potřebných věcí a je připraven vyrazit na cestu. Ať už se vydá kamkoliv, koloběžka ho tam bezpečně dostane a bude mít s sebou vše potřebné ke své spokojesnosti.

Kufr je pevně uchycen na tyči koloběžky a tak nehrozí upadnutí. Pohodlné zapínání na zip ulehčí dětem manipulaci. Obal je vytvořen z kvalitního pevného plastu, aby obsah chránil před poškozením a voděodolným kresleným obalem. Nabízí dostatek prostoru pro uložení všech nezbytností pro cesty, školu nebo zábavu a tak je vše dobrodružnější a zábavnější. Kufr je vyroben z ABS plastu, polykarbonátu odolného proti poškození a má ochrannou fólii, kterou je potřeba před použitím odstranit.

Tato koloběžka s PU koly tlumícími nárazy je připravena na jakýkoli terén. Koloběžka má praktickou 4-stupňovou skládací konstrukcí se snadno složí do kompaktního formátu a je tak ideální i pro cestování letadlem. Je vybavena bezpečným brzdícím mechanismem. Nastavitelná výška řídítek a svítící LED kolečka přidávají další úroveň pohodlí a zábavy.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Materiál

  • ABS plast 

Rozměry

  • koloběžka výška max 74 cm
  • koloběžka výška min 62 cm (s madlem)
  • koloběžka nosnost 40 kg