Magnetická stavebnice Geomag 52ks

Magnetická stavebnice Geomag 52ks

689 Kč
Bez DPH 21%: 569 Kč
Kód výrobku: MSGE1558
EAN 0769503873541
Dostupnost: 6 ks na skladě
doručíme do pátku 14.6.

Popis produktu

Bloky Geomag představují fascinující svět magnetických stavebních bloků, které přinášejí nekonečné možnosti tvoření a konstrukcí. Hra s těmito bloky nejenže podněcuje dětskou fantazii a kreativitu, ale také rozvíjí intelekt a procvičuje manuální dovednosti a koncentraci.
Tato sada Geomag obsahuje magnetické tyčinky a kovové kuličky, které lze libovolně kombinovat. Hráči si mohou vytvářet různé struktury a experimentovat s tvorbou nových staveb. Bloky Geomag podporují matematickou zvědavost dětí a nabízejí ekologický přístup s využitím 100% recyklovaného plastu pro magnetické tyčinky, panely a nové úložné boxy.
Sady Geomag jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Silné magnety, kvalitní materiály, pevné struktury a živé barvy jsou charakteristické pro všechny produkty značky Geomag.
Sada obsahuje 52 magnetických prvků, 2 úložné krabice a návod.

Učení a zábava se spojují v jednom, a děti mohou díky této sadě rozvíjet své stavební dovednosti a učit se tělesným a prostorovým vztahům. Navíc lze sady a série Geomag kombinovat, což rozšiřuje možnosti tvorby a hravého učení.

Doporučeno pro děti od 5-99 let.

Obsah balení

  • 52 ks - tyčky, guličky, podložky, úložné boxy, návod
Rozměry
  • balenie 27 x 21 x 5 cm

Materiál

  • plast
  • kov