Magnetická stavebnice Geomag svítící 60ks

Magnetická stavebnice Geomag svítící 60ks

799 Kč
Bez DPH 21%: 660 Kč
Kód výrobku: MSGE1556
EAN 0769503873565
Dostupnost: 3 ks na skladě
doručíme do úterý 25.6.

Popis produktu

Geomag Glow přináší do světa stavebnic nový rozměr zábavy a tvorby. Tato nekonečně zábavná sada magnetických tyčinek a kovových kuliček umožňuje dětem propadnout kreativitě a fantazii při vytváření nejrůznějších struktur a staveb. Hra s Geomagem není jen zábavná, ale také prospěšná pro rozvoj dětských dovedností.
Geomag Glow je revoluční série, která přináší nový rozměr do světa stavebnic. Panely s dekorativními prvky nejenže skvěle vypadají, ale navíc svítí ve tmě, což zajišťuje úžasný vizuální zážitek. Děti mohou vytvářet fascinující konstrukce, které září ve světle i ve tmě, připomínající sci-fi filmy.

Tato velká sada se skládá z 60ti částí, které jsou uloženy ve třech přehledných úložných boxech. Stavebnice je vyrobena ze 100% recyklovatelného plastu a nabízí nezpočet možností pro vlastní kreativitu.
Stimulujte manuální dovednosti, prostorové myšlení a koncentraci svých dětí pomocí této edukační hračky od Geomag. Navíc mohou děti spojovat sady z různých sérií, čímž vytvoří ještě unikátnější a kreativnější struktury. Rozvíjejte představivost a tvořte s Geomag Glow ve světle i ve tmě.

Doporučeno pro děti od 3-99 let.

Obsah balení

  • 60ks - tyčky, guličky, podložky,...
Rozměry
  • balení 32 x 21 x 5 cm

Materiál

  • plast
  • kov