Plyšová hračka Enid Sinclair Wednesday 23cm

Plyšová hračka Enid Sinclair Wednesday 23cm

199 Kč
Bez DPH 21%: 164 Kč
Kód výrobku: PHBH1571
EAN 0769503873626
Motiv Wednesday
Dostupnost: 8 ks na skladě
doručíme do středy 24.7.

Popis produktu

Ponořte se do světa temného humoru s naší plyšovou hračkou Enid Sinclair ze seriálu Wednesday. Tato výjimečná postava, kterou si zahrála v tomto kultovním seriálu, přináší do vašeho domova nejen měkkost, ale i charisma a osobitost Enid Sinclair.

Enid je postavou plnou tajemství a elegance. S jejím temným smyslem pro humor a neotřelým stylem je Enid nejen spolubydlící Wednesday, ale také její přítelkyní.

Přidáním plyšové hračky Enid Sinclair do své sbírky ukázete svou oddanost a vášeň k seriálu Wednesday. Děti si mohou užívat hraní s plyšovou Enid Sinclair a vytvářet vlastní dobrodružství inspirovaná světem Wednesday. Přidání této postavy do jejich hry oživí jejich kreativitu a fantazii. Vytvářejte zábavné a poutavé fotografie s plyšovou Enid a sdílejte je na sociálních sítích. Tato postava může být skvělým modelem pro různé vizuální příběhy a momentky. Plyšová hračka Enid Sinclair může být jedinečným a originálním darem pro fanoušky seriálu Wednesday. Překvapte své blízké touto stylovou a nezapomenutelnou postavou.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 23 x 16 x 4 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šňůrka

Materiál

  • látka