Plyšová hračka Ježek Sonic Shadow mini 22cm

Plyšová hračka Ježek Sonic Shadow mini 22cm

229 Kč
Bez DPH 21%: 189 Kč
Kód výrobku: PHPL1697
EAN 0769503874876
Motiv Ježek Sonic
Dostupnost: 15 ks na skladě
doručíme do pátku 24.5.

Popis produktu

Rychlost a dobrodružství se dostávají do vašeho domova s černým plyšovým Sonicem. Tato plyšová hračka přináší ikonickou postavu z populárního světa videoher a filmů přímo do náruče vašeho dítěte.

Sonic je známý svou neuvěřitelnou rychlostí a odvahou, a nyní může být vaším malým hrdinou. Hračka Sonic je vyrobena s maximální pozorností k detailům, což z ní činí realistickou repliku této legendární postavy. Vaše dítě si bude moci vytvořit vlastní dobrodružství s tímto rychlým ježkem, ať už jde o honbu za zlatými kruhy nebo boj proti zlým padouchům.

Shadow je ve své podstatě temnou verzí Sonica, který se schopnostmi modrému ježkovi plně vyrovná, kromě toho ale dokáže manipulovat časem a prostorem. Ve videoherní sérii Shadow zastává roli Sonicova hlavního rivala, ale i příležitostného spojence.

Díky menším rozměrům je postavička roztomilá a vhodná i k zavěšení do auta, kamkoliv v dětském pokojíčku i na jiných místech. Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje dlouhou životnost a radost z hraní. Navíc bude skvělým doplňkem dětského pokoje i jako dekorační prvek.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 22 x 14 x 11 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • uzavíratelný háček

Materiál

  • látka