Plyšová hračka Minecraft ovečka černá 18cm

Plyšová hračka Minecraft ovečka černá 18cm

239 Kč
Bez DPH 21%: 198 Kč
Kód výrobku: PHBH1646
EAN 0769503874333
Motiv Minecraft
Dostupnost: 10 ks na skladě
doručíme do pátku 24.5.

Popis produktu

Ponořte se do světa Minecraftu s černou plyšovou ovcí. Tato autentická hračka přináší oblíbenou zvířecí postavičku přímo do vašeho domova. Inspirující hranatý design zachycuje charakteristické rysy a detaily, které známe z herního světa, a osloví fanoušky této ikonické hry.

Detailní provedení zobrazuje ovci s charakteristickým vzhledem z oblíbené hry, jako jsou černá vlna a hranaté tvary. V herním světě jsou ovce mírumilovná stvoření, která poskytují vlnu, která je důležitým herním prvkem pro výrobu. Černé ovce jsou často nalézány v temných a stinných oblastech Minecraftového světa, jako jsou jeskyně nebo tmavé lesy. Tato plyšová hračka je skvělým dárkem pro fanoušky Minecraftu a milovníky plyšových postaviček. Přidejte si do své sbírky Minecraft hraček nebo si prostě užijte zábavu a pohodlí s naší ovčí plyšovou hračkou.

Ovce z Minecraftu je vyrobena z měkké a hebké plyšové látky, která zajišťuje příjemný dotek a pohodlí. Její délka 18 centimetrů, je ideální nejen pro sběratele, ale také pro hraní či dekorativní účely. Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje trvanlivost a bezpečnost pro vaše dítě. Tento plyšák se stane skvělým společníkem pro hraní, a také bude vynikajícím dekoračním prvkem v dětském pokoji.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 14 x 8 x 18 cm (v x š x d)

Materiál

  • látka