Plyšová hračka Sonic Knuckles mini 22cm

Plyšová hračka Sonic Knuckles mini 22cm

229 Kč
Bez DPH 21%: 189 Kč
Kód výrobku: PHPL1698
EAN 0769503874869
Motiv Ježek Sonic
Dostupnost: 4 ks na skladě
doručíme do pátku 24.5.

Popis produktu

Přiveďte si domů neohroženého ochránce a dobrodruha z herního světa Sonic the Hedgehog s touto úžasnou plyšovou hračkou Knuckles. Tato hračka věrně zachycuje postavu Knuckles the Echidna, který je známý pro svou sílu, odvahu a oddanost.

S výškou 22 centimetrů je tato plyšová hračka lehce přenositelná a vhodná k zavěšení v autě, dětském pokojíčku i jiných místech. Je vyrobena s precizností a pozorností k detailům, což zajišťuje, že Knuckles vypadá velmi reálně, jako ve filmu a hře.

Tato plyšová hračka je skvělým dárkem pro sběratele Sonic the Hedgehog memorabilií nebo pro všechny, kteří mají rádi tuto kultovní herní sérii. Knuckles je jedním z klíčových postav Sonicovy party a jeho dobrodružství vás nadchnou. Tato plyšová hračka je skvělým dárkem pro všechny fanoušky Sonic the Hedgehog a sběratele. Přidejte Knucklesa do své sbírky nebo ho nechte stát v popředí vašeho herního prostředí pro nekonečnou radost a zábavu.

Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje dlouhou životnost a radost z hraní. Navíc bude skvělým doplňkem dětského pokoje i jako dekorační prvek.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 22 x 11 x 11 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • uzavíratelný háček

Materiál

  • látka