Plyšová hračka Tlapková patrola Zuma 18cm

Plyšová hračka Tlapková patrola Zuma 18cm

279 Kč
Bez DPH 21%: 231 Kč
Kód výrobku: PHBH1457
EAN 0769503872506
Motiv Tlapková patrola
Dostupnost: 7 ks na skladě
doručíme do úterý 25.6.

Popis produktu

Představujeme vám plyšovou hračku Zumy, jednoho z nejvýbušnějších a nejveselejších členů Tlapkové patroly. Zuma je jednou z nejoblíbenějších postav z tohoto dobrodružného animovaného seriálu, a teď může být součástí vaší rodiny.

Zuma je známý svou odvahou na vodě a přátelským duchem. Jeho charakter je plný jedinečných vlastností, které ho činí zvláštním a nezapomenutelným. Zuma je nepostradatelným odborníkem na vodu. Jeho dovednosti v námořních záchranných operacích jsou bezkonkurenční a vždy přichází s geniálními nápady, jak řešit obtížné situace na moři. Má vždy úsměv na tváři a je výborným týmovým hráčem. Svému týmu přináší pozitivní energii a radost. Je skvělým kamarádem pro všechny ostatní. Vaše dítě si s ním může hrát, prozkoumávat svět Tlapkové patroly a rozvíjet svou kreativitu a představivost

Hračka je vyrobena z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje trvanlivost a bezpečnost pro vaše dítě. Zuma se stane skvělým společníkem pro hraní i spaní, a také bude vynikajícím dekoračním prvkem v dětském pokoji.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 18 x 11 x 18 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šňůrka s přísavkou

Materiál

  • látka