Plyšová ruka Věc Wednesday Adamsova rodina 26cm

Plyšová ruka Věc Wednesday Adamsova rodina 26cm

249 Kč
Bez DPH 21%: 206 Kč
Kód výrobku: PHBH1570
EAN 0769503873619
Motiv Wednesday
Dostupnost: 1 ks na skladě
doručíme do pátku 14.6.

Popis produktu

Přineste si do svého domova temný humor a jedinečný šarm s naší plyšovou hračkou Věc, inspirovanou postavou z kultovního seriálu Wednesday a filmu Adamsova rodina.

Věc je loajální a oddaný člen rodiny Addamsů. Je známá svou bezhlavostí a tím, že se skládá pouze z ruky. Její schopnost pohybu a manipulace předměty ji činí všestrannou a schopnou plnit různé úkoly pro rodinu Addamsů. Postava Věc je typickým ztělesněním nekonvenčního a černého humoru, který je charakteristický pro Adamsovův rod. Její vtipy a situace, ve kterých se objevuje, přidávají do příběhu prvky podivnosti a absurdity.

Naše plyšová hračka Věc je pečlivě zpracovaná s důrazem na detail, aby co nejvěrněji zachytila vzhled a charakter této ikonické postavy ze světa Wednesday a Adamsových. Tato plyšová hračka je skvělým doplňkem pro sběratele i fanoušky Adamsovy rodiny. Díky své univerzální přitažlivosti je plyšová hračka Věc skvělým společníkem pro všechny věkové kategorie. Děti si ji mohou vzít na dobrodružství, zatímco dospělí si mohou užívat nostalgii spojenou s touto oblíbenou postavou. Využijte plyšovou Věc k vytváření zábavných a kreativních fotografií. Přidejte ji do svých oblíbených scén nebo ji zapojte do vlastních příběhů pro nekonečné možnosti zábavy.

Tato plyšová hračka Věc není jenom hračkou, je to kousek filmové a televizní historie, který může oživit váš domov a přinést do něj onu jedinečnou atmosféru Adamsových.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměry

  • 26 x 17 x 6 cm (v x š x h)

Materiál

  • látka