Sběratelské album Pokémon Bleskový Pikachu 400 karet

Sběratelské album Pokémon Bleskový Pikachu 400 karet

429 Kč
Bez DPH 21%: 355 Kč
Kód výrobku: OHBH1650
EAN 0769503874425
Motiv Pokémon
Dostupnost: 8 ks na skladě
doručíme do pátku 24.5.

Popis produktu

Zachyťte své Pokémon dobrodružství a shromážděte svou sbírku v exkluzivním albu na kartičky s motivem bleskového Pikachu. Toto kvalitní album je ideálním společníkem pro všechny vášnivé trenéry, kteří touží uchovat své vzácné Pokémon karty v bezpečí a stylu.

S kapacitou pro uložení až 400 karet, je v albu dostatek prostoru pro vaši rostoucí sbírku. Každá stránka je navržena tak, aby byla odolná a chránila vaše karty před poškozením, zatímco zároveň umožňuje snadný přístup a prohlížení. Album je lehce uzavíratelné na zip a doplněno ouškem pro snadné přenášení. Album je zdobeno ikonickým  motivem Pokémona Pikachu s jeho typickým elektrickým výbojem. Pikachu má schopnost generovat a ovládat elektřinu. Pikachu není jenom roztomilý, ale také chytrý a zručný v boji. Je známý svou přátelskou a loajální povahou nejen ke svému trenérovi Ashovi, ale i k ostatním pokémonům a lidem. Vždy je ochoten pomoci ostatním a chránit ty, které má rád.

Vaše sbírka bude v bezpečí a zároveň stylově prezentována. Nechte svou vášeň pro Pokémony rozkvést a začněte sbírat dnes s tímto praktickým a elegantním albem.

Není určeno pro děti do 3 let.

Kapacita

  • 400 karet

Rozměry

  • 24,5 x 18 x 5 (v x š x h)

Materiál

  • plast