Velká sada balónků na girlandu s pumpičkou béžovo-hnědá 112 ks

Velká sada balónků na girlandu s pumpičkou béžovo-hnědá 112 ks

439 Kč
Bez DPH 21%: 363 Kč
Kód výrobku: OPFC1725
EAN 0745314572149
Dostupnost: Vyprodáno
Produkt je dočasně vyprodán.

Popis produktu

Tato moderní párty balónová girlanda v béžovo-hnědých barvách, vytvoří originální dekoraci. Poslouží výborně jako výzdoba pro dětské narozeniny, oslavy, výročí, k příležitosti narození děťátka a mnoha jiným událostem.

Balóny i celé girlandy lze spojovat, balónky nafukovat heliem nebo vzduchem. Nafukování zkrátí a usnadní ruční pumpička, která je součástí balení. K dekoraci můžete přidat i další prvky jako jsou fotografie, hračky nebo upomínkové karty.

Girlandu vytvoříte pomocí 5m dlouhého balónové stuhy, díky kterému budou balónky držet tvar. Pomocí oboustranně lepících koleček, dotvoříte detaily girlandy k dokonalému vzhledu. Stuha i lepící kolečka jsou součástí balení. Samotnou dekoraci lze připevnit na stojan na balóny, či jednoduše nalepit na zeď. Je možné ji použít jak v interiéru, tak i v exteriéru, za příznivých podmínek. Fotografie jsou ilustrační - slouží jako náhled, jak by mohla girlanda vypadat. Ztvárnění kompozice záleží již pouze na Vás, zda se necháte návrhem inspirovat, nebo použijete vlastní fantazii a vytvoříte si originální sestavu podle Vašich představ. Podrobný popis počtu a barev balónků naleznete níže v popisu.

Není určeno pro děti do 3 let.

Obsah balení

  • 30x balónek 30,5 cm
  • 30x balónek 25 cm
  • 50x balónek 12,5 cm
  • 5m balónová stuha
  • lepicí kolečka na balónky
  • 1ks ruční pumpička na balónky