Velká sada balónků na girlandu s pumpičkou fialovo-zlatá 120 ks

Velká sada balónků na girlandu s pumpičkou fialovo-zlatá 120 ks

439 Kč
Bez DPH 21%: 363 Kč
Kód výrobku: OPFC1727
EAN 0745314572163
Dostupnost: 5 ks na skladě
doručíme do pátku 24.5.

Popis produktu

Tato moderní párty balónová girlanda ve fialovo-zlatých barvách, vytvoří originální dekoraci. Poslouží výborně jako výzdoba pro dětské narozeniny, oslavy, výročí, k příležitosti narození děťátka a mnoha jiným událostem.

Balóny i celé girlandy lze spojovat, balónky nafukovat heliem nebo vzduchem. Nafukování zkrátí a usnadní ruční pumpička, která je součástí balení. K dekoraci můžete přidat i další prvky jako jsou fotografie, hračky nebo upomínkové karty.

Girlandu vytvoříte pomocí 5m dlouhého balónové stuhy, díky kterému budou balónky držet tvar. Stuha je součástí balení. Samotnou dekoraci lze připevnit na stojan na balóny, či jednoduše nalepit na zeď. Je možné ji použít jak v interiéru, tak i v exteriéru, za příznivých podmínek. Fotografie jsou ilustrační - slouží jako náhled, jak by mohla girlanda vypadat. Ztvárnění kompozice záleží již pouze na Vás, zda se necháte návrhem inspirovat, nebo použijete vlastní fantazii a vytvoříte si originální sestavu podle Vašich představ. Podrobný popis počtu a barev balónků naleznete níže v popisu.

Není určeno pro děti do 3 let.

Obsah balení

  • 119ks balónků
  • 5m balónová stuha
  • 1ks ruční pumpička na balónky