Vodní pistole Mašinka růžová

Vodní pistole Mašinka růžová

279 Kč
Bez DPH 21%: 231 Kč
Kód výrobku: VPBH1612
EAN 0769503874050
Dostupnost: 2 ks na skladě
doručíme do středy 24.7.

Popis produktu

Vychutnejte si nekonečné letní dobrodružství s vodní pistolí Mašinka v nádherném růžovém provedení. Tato vodní pistole není jen dalším obyčejným hračkou, ale spíše zárukou nekonečné zábavy a osvěžení pro celou rodinu.

S jejím ergonomickým designem a snadnou ovladatelností se každý může stát mistrem vodních bitev. Stačí jen naplnit nádržku vodou, stisknout spoušť a užijte si přesné a výkonné stříkání vody, které překvapí každého protivníka.

Nejenže je tato vodní pistole skvělou zábavou na letních slavnostech a výletech, ale je také ideálním nástrojem pro rozvíjení dětské fantazie a sociální interakce. Děti se budou bavit při organizování strategických vodních bitev, které podporují koordinaci, týmovou práci a kreativitu.

Díky vysoce kvalitním bezpečným materiálům použitých na výrobu, je pistole odolná a nezávadná. Díky tomu můžete mít klidnou mysl, že vaše vodní bitvy jsou nejen zábavné, ale také bezpečné.

Vodní pistole Mašinka je nezbytnou součástí každé letní výbavy. Přineste si do svého života vítr radosti a osvěžení s touto fantastickou hračkou, která zaručuje hodiny zábavy a dobrodružství pro všechny.

Není určeno pro děti do 3 let.

Obsah balení

  • vodní pistole

Rozměry

  • 35 x 17,5 x 6 cm

Vlastnosti

  • dostřel 5-6 metrů

Materiál

  • plast