Homestyle4u

Zobrazení:
Nedostupné

Dětská tabule Jungle

1 499 Kč

Pro všechny kreativní děti je ideální pestrobarevná dětská tabule od německého výrobce s motivem zvířátek z džungle. Skvělý pomocník pro přípravu do školy. Tabule je z jedné strany magnetická z druhé strany má povrch klasické školní tabule s držákem na papír a odkládací poličkou. Součástí je také role papíru a magnetky.Vhodná pro děti od 3 let.Set ..

Nedostupné

Dětský kreslící stůl s židlí Jungle

1 549 Kč

Nádherná sada dětského nábytku s motivem džungle od německého výrobce rozjasní každý dětský pokojíček. Set se skládá s kreslícího stolečku, židličky, role papíru a kelímků na kreslení. Skvělý doplněk pro místo hraní, kreslení a relaxaci.Vhodné pro děti do 6 let.Vlastnostivelmi silná a stabilní konstrukcesnadno sestavitelnýzaoblené rohy (větší bezpe..

Nedostupné

Dětský kreslící stůl s židlí motýlci

1 189 Kč

Pro všechny malé holčičky, které rády kreslí, je kreslící stoleček od německého výrobce v růžovém provedení ideálním řešením. Set se skládá z kreslícího stolečku, židličky, role papíru a kelímků na kreslení. Skvělý doplněk pro místo hraní, kreslení a relaxaci.Vhodné pro děti do 6 let.Vlastnostivelmi silná a stabilní konstrukcesnadno sestavitelnýzao..

Nedostupné

Dětský kreslící stůl s židlí oceán

1 149 Kč

Podmořský svět je oblíbeným motivem dětského nábytku od německého výrobce. Set se skládá z kreslícího stolečku, židličky, role papíru a kelímků na kreslení. Skvělý doplněk pro místo hraní, kreslení a relaxaci.Vhodné pro děti do 6 let.Vlastnostivelmi silná a stabilní konstrukcesnadno sestavitelnýzaoblené rohy (větší bezpečnost dětí)max. nosnost stol..

Nedostupné

Dětský stůl s židlemi Jungle

1 699 Kč

Dětský stůl s židlemi s oblíbeným motivem džungle od německého výrobce je ideálním místem pro hraní, malování, občerstvení nebo pro posezení s kamarády. Originální doplněk do dětského pokoje.Vhodné pro děti do 6 let.Vlastnostivelmi silná a stabilní konstrukcesnadno sestavitelnýzaoblené rohy (větší bezpečnost dětí)max. nosnost stolu do 20 kgmax. nos..

Nedostupné

Dětský stůl s židlemi Motýlci

1 699 Kč

Osobitý design růžového stolečku s židlemi od německého výrobce si oblíbí všechny holčičky. Nádherný doplněk do dětského pokoje, vhodný k malování, hraní s kamarády nebo sourozenci. Díky stabilní konstrukci je velmi odolný a zaručuje dlouhodobé užívání.Vhodné pro děti do 6 let.Vlastnostivelmi silná a stabilní konstrukcesnadno sestavitelnýzaoblené r..

Nedostupné

Dětský stůl s židlemi oceán

1 699 Kč

Dětský stoleček motivovaný podmořským světem od od německého výrobce. Nádherný pestrobarevný set do dětského pokoje. Výborné místo pro hraní, kreslení a relaxaci.Vhodné pro děti do 6 let.Vlastnostivelmi silná a stabilní konstrukcesnadno sestavitelnýzaoblené rohy (větší bezpečnost dětí)max. nosnost stolu do 20 kgmax. nosnost židličky do 50 kgMateriá..

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)